Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyogypedagogiás vagyok. Van...

Gyogypedagogiás vagyok. Van itt más is aki az?

Figyelt kérdés
Amúgy van itt más gyogypedagogiás akibe bele kötöttek?

#autizmus #Gyogypedagogiás #Fogyatékal élő
máj. 27. 05:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Már mint úgy értem gyakorin kapott levelet vagy a ki írásához írtak neki és bele kötöttek.
máj. 27. 05:10
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Itt mindenkibe belekötnek előbb-utóbb, nemcsak belénk. Autista vagyok, rólam már párszor hitték, hogy mesterséges intelligencia vagyok, vagy azzal generáltattam a szöveget.
máj. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Én igazából azt tartom szomorú dolognak hogy az autizmust mint kórt, mint fogyatékot emlegetik, holott én úgy vélem, hogy mindenkiben van kisebb nagyobb autisztikus aspektus, mivel ez egy spektrum mentén mozog, és nem fogyatékkal élők vannak hanem különböző a személyiségünk.
máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen heyesírással te biztosan nem vagy gyógypedes.
máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*ly
máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4

De az vagyok tudom hogy rossz a helyes írásom.

máj. 27. 09:18
 7/8 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincs a helyesírásnak mi köze hozzá.
máj. 27. 09:20
 8/8 anonim ***** válasza:

#3: Igen, sokkal jobb lenne, ha a neurodiverzitás lenne a közgondolkodás, és nem pedig az, hogy aki másként gondolkodik, az biztos hülye. Lásd például politika.

Az is igaz, hogy nem akkora a különbség az autisták és a többi ember között, mint ahogy azt sokan gondolják. Például mindenkiben ott van az igény a biztonságra, kiszámíthatóságra, csak ez az autistáknál markánsabb.

máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!