Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért viselkedhet ilyen...

Miért viselkedhet ilyen furcsán az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha valaki jó ideje feszült, ideges, és csak az nyugtatja meg, ha arra gondol hogy esetleg begyógyszerezi magát (pl iskolában) és akkor több ember előtt lenne rosszul? Csak a figyelmet akarja magára felhívni? Egyik ismerősöm mesélte ezt, hogy nagyobb közösség előtt tenné meg, semmiképpen sem egyedül.

Csak ez a tudat nyugtatja meg.


2010. okt. 30. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem furcsa csak érdekli h mi is lenne utána.

Én is gondoltam arra h befekszem a vonat sín közé. h mien érzés mikor megy el a vonat feletted.

De lehet ottmaradnék azért nem merem. viszont nálam ez 1gondolat erejéig jött fel.

18/F

2010. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azért, a kettő között van különbség, mármint a vonat meg a gyógyszer között...:)
2010. okt. 30. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilvan az ismerosod nem akarna meghalni csak felhivni magara a figyelmet,sajnaltatni magat. Eretlen szemelyisegek ismertetojele.
2010. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem vágyik valamire: szeretetre, tiszteletre, figyelemre, stb. Vagy lehet, hogy fél attól, hogy nem hagy nyomot másokban.

Igazából rengeteg oka lehet..


Amúgy mennyi idős?

2010. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!