Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr.Barth Ákos pszichiáternél...

Dr.Barth Ákos pszichiáternél voltatok terápián?

Figyelt kérdés

szerdára jelentkeztem be hozzá,milyen szakembernek tartjátok?

Mi a véleményetek a hozzáállásáról,segítőkészségéről?


2024. júl. 13. 20:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Ha esetleg tervez valaki hozzá menni,ne tegye,ma voltam.

Gáz az ember,érdektelen,elmondod mi a problémád és csak ül,ha te kérdezel teljesen szakmaiatlan,pár szóban de olyat ami totál hétköznapi.Plusz rázogatta a lábát ami a frusztráció és a téma lezárása iránti vágy.

Kerüljétek el! Csak a pénz kell neki!

2024. júl. 18. 01:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom! Tobb eve voltam nala, alig 10 percet ha bent voltam, kaptam is antidepresszansrol a receptet. Nev nelkul ugyan, de egy beteget felhozta peldanak, es iszonyat degradaloan beszelt rola.

Ja es szamla minden nelkul elkerte a teljes osszeget… 10 kicseszett perc utan.

2025. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Kovács Ákos aspergeres?

Én az vagyok, és sok közös jelet látok köztünk. Meg van pár tünet amiből azt gondolom hogy az lenne: -4 éves koráig nem szólalt meg. -Zárkózott, nehezen nyílik meg. -A dalszövegei alapján is kicsit az jön le hogy az, meg egy-két interjúból. -Érzelmeit inkább...

Barth Ákos pszichiáterről mi a vélemény?

Jár(t) hozzá valaki terápiára? Használt?

Dr. Pohl Ákos nőgyógyász már csak magán úton rendel?

Csak fizetős rendelése van már? Vagy valahol tb-vel is lehet menni hozzá?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!