Dr.Barth Ákos pszichiáternél voltatok terápián?
szerdára jelentkeztem be hozzá,milyen szakembernek tartjátok?
Mi a véleményetek a hozzáállásáról,segítőkészségéről?
Ha esetleg tervez valaki hozzá menni,ne tegye,ma voltam.
Gáz az ember,érdektelen,elmondod mi a problémád és csak ül,ha te kérdezel teljesen szakmaiatlan,pár szóban de olyat ami totál hétköznapi.Plusz rázogatta a lábát ami a frusztráció és a téma lezárása iránti vágy.
Kerüljétek el! Csak a pénz kell neki!




válasza:Csatlakozom! Tobb eve voltam nala, alig 10 percet ha bent voltam, kaptam is antidepresszansrol a receptet. Nev nelkul ugyan, de egy beteget felhozta peldanak, es iszonyat degradaloan beszelt rola.
Ja es szamla minden nelkul elkerte a teljes osszeget… 10 kicseszett perc utan.
Kapcsolódó kérdések:
Én az vagyok, és sok közös jelet látok köztünk. Meg van pár tünet amiből azt gondolom hogy az lenne: -4 éves koráig nem szólalt meg. -Zárkózott, nehezen nyílik meg. -A dalszövegei alapján is kicsit az jön le hogy az, meg egy-két interjúból. -Érzelmeit inkább...
Jár(t) hozzá valaki terápiára? Használt?
Csak fizetős rendelése van már? Vagy valahol tb-vel is lehet menni hozzá?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




