Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyenek Dr. Sipos Beáta...

Milyenek Dr. Sipos Beáta pszichiáter árai? Esetleg mást ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés

Budapesten keresek pszichiátert, és ő nagyon szimpatikusnak tűnik. Pszichológushoz jártam 2 éven át, de a beszélgetések semmit nem segítettek, így gyógyszeres és pszichoterápiás kezelés kombinációját szeretném kipróbálni. 20 éves lány vagyok, évek óta súlyos depresszióval és időszakos táplálkozási zavarral. Ha esetleg tudtok más megbízható, nő pszichiátert, akivel jó tapasztalataitok vannak, nyugodtan írjátok!

Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 2. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha küldesz neki egy e-mailt, vagy megkérdezed telefonon. De ha van honlapja, vagy annak a szervezetnek, aminél dolgozik (pl. magánklinikáknak, alapítványoknak, sőt, magánrendelőknek is szokott saját weblapja lenni), akkor talán oda kirakták.
2010. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem írták ki sehol, de most úgy döntöttem, hogy felkeresem. Voltam már valaki másnál, de szeretnék egy második véleményt is hallani, azért én nem tartom annyira súlyosnak a helyzetem, mint amivel a másik doki riogat. :D Főleg nem annyira, hogy egy éven át heti 10.000 Ft-ot fizessek érte.... Na mindegy, azért köszi a választ, bár eddig én is eljutottam. :)
2010. nov. 5. 17:03
 3/4 anonim válasza:
Na tud rola vki vmit? A kép alapján nekem is szimpatikusnak tűnt.
2019. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyetlen egy, első látogatásról hallottam rövid történeti kivonatot.


Az illető pozitívan nyilatkozott (azt hiszem a kedves szót használta rá az ismerősöm ), de nekem olyan benyomást keltett, hogy nem tiszteli a páciens autonómiáját.

febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!