Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nevelőapám miért tart...

A nevelőapám miért tart pszichopatának, ha a fülgyertyában lerakódott fülzsíromat, hogy összehasonlíthassa azt a többi fülgyetyával kezelt családtagjaim közül kinek keletkezett a legtöbb?

Figyelt kérdés
De ez most komoly kérdés ,ez tényleg személyiságzavart jelent?már lelkiismeret furdalásom van:(
2010. nov. 22. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A fülzsír összehasonlítás tényleg nem mindennapi dolog, de azért nem vagy pszichopata. Akkor lennél az, ha mondjuk belefojtanád a családodat.
2010. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem én akartam összehasonlítani a fűlzsírokat,hanem n.apám---én azt mondom h ez magánügy hogy kinek mennyi és milyen a fülzsírja
2010. nov. 22. 21:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért tart pszichopatának, mert szóvá tetted, hogy a fülzsírmennyiségösszehasonlítás nem normális dolog?

Mert akkor a hiba nem benned van.

2010. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
fuj ez igaz?
2010. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
miért akkor nem vagyok az?
2010. nov. 22. 21:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Okés! Összehasonlítottad. És aztán győztest hirdetsz? És ki a győztes? A legkevésbé fülzsíros családtag, vagy akinek már a fülzsírja is avas?

Csak azt nem értem, miért pont a fülzsírt preferálod? Lehetne gyűjteni a taknyot, a székletet, a pisit is. Igaza van a nevelőapádnak. Én sem tűrném idehaza.

2010. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
emiatt nem vagy, a többi dolgodat nem tudjuk...
2010. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

sajnálom, lehet hülye vagyok, de nem értelek.

Azért tart a nevelőapád téged pszichopatának mert neked van a legtöbb fülzsírod?

ha igen akkor ő a beteg nem te. :S

2010. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem a kérdezőnek van a legtöbb fülzsírja. Ő csak a mérésért felel.A nagypapi dönti el, ki a fülzsír-bajnok.
2010. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem azért tart annak,mer nem mutattam meg neki....
2010. nov. 26. 18:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!