Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy félrediagnoszt...

Lehetséges hogy félrediagnosztizáltak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban rengeteg vizsgálaton estem át, mivel kb 11 napja hányok, és így estefelé hirtelen rámtörnek rosszullétek (tegnap, amikor benntmaradtam 1 éjszakára a kórházban, érdekes módon nem lettem rosszul). Végül pánikbetegnek diagnosztizáltak, kaptam is gyógyszert, tudom, hogy nem lehetek rosszul, hisz nincs szervi bajom (elvileg) most pedig (kb fél órája) újra rosszul lettem!!!

Lehetséges, hogy alapjában mégiscsak van valami bajom, csak nem derült fény rá? Soha nem voltam ezelőtt pánikbeteg! És nem féltem a betegségektől sem! De az a szar nem akar elmúlni és mostmár kezdek félni!!!


2010. dec. 7. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem diagnosztizáltak félre.

Én már átestem ezen, megvizsgáltak és semmi szervi bajom.

Mik a tüneteid a hányás mellett?

A pánikbetegség váratlanul jön, az, hogy előtte nem voltál pánikbeteg nem jelent semmit.

2010. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szinte azonnal hányinger tör rám, forróságérzet ( de nem láz), szédülés, ájulásérzet és gyengeség. Általában ez mind együtt egyszerre. És általában olyankor, amikor hazajövök a munkahelyemről, és leheverek a fotelba, hogy pihenjek kicsit.
2010. dec. 7. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Helló.


POnT attól pánikbetegség, hogy a saját parád húz le, mint egy örvény. Ha kezdesz rosszul lenni, nagy levegő és erőltesd a nyugalmat. Igenis erőltesd és ne hallgass azokra, akik szerint ilyenkor megjátszod magad. Ha van körülötted valaki, akivel tudsz dumálni, akkor mondd meg neki, hogy kérdezgessen, beszéltessen. Ha nincs senki a környezetedben, akkor legyen nálad füzet és kezdj el írogatni. Tudajdonképp mindegy mivel, csak kösd le valami mással az agyadat. Elég gázul hangzik, de a figyelemelterelés a legjobb stratégia, nem a vegyszer, amit a dokik felírnak.

2010. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez bizony pánik, elsőként próbáld meg, ami előző írt, hátha beválik, bár ha súlyos, nem fogod tudni magad megoldani :( De egy próbát megér. Aztán lehet próbálkozni természetes dolgokkal, homeopátia stb, és ha semmi nem válik be, akkor gyógyszer.

Én már ezen átestem, minden kipróbáltam, majd végül a gyógyszer hatott.

Jobbulást!

2010. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi srácok! Hát próbálkoztam én sokmindennel az utóbbi napokban, végül 3 napja kaptam gyógyszert is de még nem igen érzem a hatását. Mától betegállományban is vagyok, mert az utóbbi 2 kínlódással teli hét úgy kiszívta minden erőmet, h tegnap már érdemileg nem is tudtam dolgozni. Délután megyek a háziorvoshoz, aztán meglátjuk hogyan tovább. Most kissé szédülök, meg levert vagyok, de legalább most nincs hányingerem :)

És köszi a válaszokat :)

2010. dec. 9. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Mostanság "divatossá" vált a pánikbetegség. Nem hiszem, hogy az odavezető út teljesen "korrekt"... Miért nem kér valaki előbb segítséget? Talán,mert nem látja a "hibáit", és talán nem is akar azokról tudni. Azt gondolja sok ember, hogy hiszen ő már felnőtt, ő már "elkészült..." Nem is kell semmit csinálnia magával. Pedig lehet,hogy az csak egy biológiai kor-értelmezés. Érzelmileg, (és/vagy) szociálisan, még lehet éretlen valaki ötven évesen is.Pl. a szenvedélybetegekre ez igen jellemző tünet.
2010. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 nap még kevés, majd 1 két héten belül jobban leszel.

Jobbulást! :)

2010. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 10. 13:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!