Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik szoronganak, pánikolnak...

Akik szoronganak, pánikolnak miért nem tudnak sorban állni és várakozni? Miért nehéz ez nekik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem biztos hogy szoronganak meg panikolnak, hanem lehet hogy csak turelmetlenek, setnek.
2010. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert rosszul vannak közben és ez egyre csak fokozódik. Próbálj meg mondjuk egy hányós-hasmenős vírus közben sorba állni, például. Nem valami fain.
2010. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert utálom, hogy belejönnek a magánszférámba. Minek kell az ember gyakába lihegni egyeseknek?
2010. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok pánikos, mégsem tudok. orvosi rendelőből is lelépek ha fél óránál többet kell várni, nem szívesen ügyintézek semmit, amit nem lehet online, nagyobb boltokba pedig nem is járok, csak felidegesítenének vele, hogy váratnak, és ott hagynám az egészet amit venni akartam.

rendezvényekre csak úgy járok, ha egyáltalán, hogy a hátizsákban sörrel, ha elfogy akkor pedig inkább sétálok valahová messzebbre venni, minthogy beálljak a kígyózó sorba.

2010. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezért vesztettem el az aktiv segélyemet.Mivel pánik beteg vagyok,egyszerűen nem tudok sorba állni,tömegben várni.Evvel az Önkormányzat nem foglalkozott,és megvonták.Elnem tudom mondani milyen rosszullétek jöttek rám,néha azt hittem ott ájulok el.Volt,hogy lekellett ülnöm a járdára,mert éreztem,hogy összefogok csuklani az meg ciki nem?
2010. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Antiszociális vagyok. ._)

Utálom a nagy tömeget, ahogy tolnak, löknek, furakodnak az emberek, belejönnek az intim szférámba.

Ha sokat kell várkozni főleg most télen, nagykabátban, beöltözve szakad rólam a víz, levenni letudom, de elrakni már nem a kabátomat, macerás.

Nyáron a nagy meleg szokott az idegeimre menni, nincs levegő, több száz ember bezsúfolva egy helyre.. Katasztrofális.

Régebben voltak pánikrohamaim, de szerencsére gyógyszeres kezelés és pszichomókus nélkül is elmúlt.

Ma már inkább a nyakamba lihegés-tüsszentés idegesít.

26/N

2010. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem kötekedni szeretnék, csak egy tanácsot adni, ne használd magadra, hogy antiszociális, mert az egészen mást jelent! Másnéven szociopata, keress rá a neten. :)

A kérdéshez pedig nem tudok többet hozzátenni, a többiek már megválaszolták :)

2010. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 homo ludensz ***** válasza:
Hajdanán sorban álltunk a péknél kenyérért (kicsit eltért a kenyérgyáritól) én is értetlenül szemléltem hogy valaki szólt hogy az egyik fiú "beteg" engedjük előre.Sajnos néhány év múlva megtapasztaltam a saját bőrömön a szó igazi értelmét.Aki még nem élte át az csak esetleg tudja hogy miről beszél a másik mert könyvből megtanulta s ez a pszichiáterekre is igaz tapasztalatom szerint.
2010. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!