Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék fogyni az...

Hogyan tudnék fogyni az ujjaimról?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, szerintem átlagtestsúllyal.. 60 kg.

Már kezdem unni hogy folyton rejtegetnem kell, a képekről is, és néha cikiznek is miatta :S


2010. dec. 23. 15:52
 1/6 anonim válasza:

nekem is pont ugyanez a bajom

hegedülök és abban reménykedek hogy ez majd izmosítja az ujjam

sajnos más ötletem nincs

de és is utálom az ujjaimat

2010. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igaz hogy nekem nagyok a tenyereim is apukámtól örököltem, valószinüleg az ujjaimat is, de ez ellen nem is lehet akkor tenni ? :S

én zongoráztam kiskoromban, de már 4 éve abbahagytam, de szerintem az elött sem voltak annyira vékonyak, csak akkor még nem érdekelt a dolog :D

2010. dec. 23. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint olyan párnásak az ujjaid és a kézfejed?!

Nekem is ilyen volt valamikor és sokszor ki is nevettek miatta, mert hiába voltam vékony a kezem olyan párnás volt és így olyan formátlannak tűnt.

Majd más okból kifolyólag, elkezdtem a testépítést. A kezeim is megváltoztak. Most már látszik, hogy kéz és nem párnák. :-)

2010. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
vágd le őket :D
2010. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tornáztasd őket. Azt tudom, hogy van lábujj torna, mert magam is csináltam. Nézz utána a gyógytornák között. Kézműtét után biztos hogy van valamilyen mozgatás, és sokat ügyesedhet is a kezed. Nálunk a feleségemnek kellett műtét után a lábujjait tornáztatni, és unalmamban én is megtanultam használni a lábujjaimat. Nyáron pl. csak mezítláb vezetek, és meg tudom "fogni" a pedálokat.
2010. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat utána nézek (: :D
2010. dec. 27. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!