Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel tunningoljátok az...

Mivel tunningoljátok az agyatokat vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Csak legalális szereket írjatok, légyszi!
2010. dec. 29. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
kávézom, napi 3-4. rostgazdag kaják, és ha kibuktam a sok kretén képlettől elmegyek futni, szobabringázom, vagy csak lézengek a lakásban. ja, és zöldtea minden mennyiségben.
2010. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maté teával. :) Egy bögre tea 10x annyi mateint (koffein testvére, csak nem terheli pl a szívet), mint egy csésze kávé és a hatása is elhúzódó. Vagyis én este 7kor szoktam egyet inni és éjfélkor még képtelen vagyok elaludni, ezért tudok tanulni sokáig. :)

[link]

itt olvashatsz róla részletesen. :) 500 Ft azt hiszem 20 filter és naponta max 2 csészével szabad inni. :)

2010. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgyértem naponta max 2 bögrével. :D Én amúgy Naturlandos maté teát vettem. :) Az íze olyan, mint a cigié (mert elvileg füstölik a leveleket), de ízesítve én imádom. :)
2010. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Reergin. Bármelyik patikában kapható.


[link]

2010. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy mondás: inkább legyél kipihent hülye, mint fáradt okos... szóval alvás, az idődet oszt be úgy hogy min 8 órákat aludjál.
2011. jan. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!