Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le az éjszakázá...

Hogyan szokjak le az éjszakázásról? Reggeltől estig kb.18-19 óráig dolgozom, utána hazajövök, bekapcsolom a gépet és ekkor megáll az idő számomra.

Figyelt kérdés
Jól elvagyok egyedül már vagy 6 éve, csak az a gond hogy minden este (éjszaka) döbbenek rá hogy milyen késő van és le kéne feküdni, de akkor még mindig nem hagyom abba hanem sajnos akkor jönnek az ötletek hogy ezt utána azt az oldalt kéne még megnézni és a link linket követ és a végén hullafáradtan bedőlök az ágyba hajnaltájt.Ez már sokadik éve így megy, nem tudom hogy miért talán az a baj hogy egyedül élek és nincs aki rám szóljon hogy hagyd már abba.Az a furcsa hogy éjszakázás közben mindig elfelejtek arra gondolni hogy milyen rossz lessz egy hosszú műszakot másnap végig dolgozni, meg is igérem magamnak nappal mindig hogy idejében lefekszek de ha hazajövök mintha egy másik tudatállapotba kerülnék, elszalad mellettem az idő.
2011. jan. 13. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Köttesd ki az internetet, és járj inkább társaságba! Amint rájössz, hogy mennyivel szórakoztatóbb az IRL világ, már nyugodtan visszakötheted, többé nem a neten fogod tölteni az egész estéd.
2011. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még közben szürcsölgetem a martinimat is,aztán folyamatban arra eszmélek hogy már hajnal 4óra...:D Én is egyedül vagyok,tuti ez a gond:)Aztán itt van ez az oldal is,ezzel szórakoztatom magam,szóval ördögi kör:)
2011. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És én még azt hittem, hogy én vagyok a kocka,amiért este 10től képes vagyok itt ülni éjfél -fél egyig...Jó éjszakát!
2011. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Túl sok a meló,túl kevés a haver.nálam pont fordítva van.jelenleg:-/
2011. jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dobjuk ki a computert!
2011. jan. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aspartia válasza:
én is ilyen vagyok! :D Minden reggel úgy kelek, hogy "úristen, najó majd ma korán lefekszek" aztán hazaérek hullafáradtan és ha leülök a gép elé, akkor kb mintha kicseréltek volna... elmegy 2 óra úgy, hogy el is felejtem szó szerinte hogy fáradt vagyok.
2013. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!