Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet felhalmozódott...

Hogyan lehet felhalmozódott stresszt levezetni teljesen és kitisztítani az agyat, hogy másképp lássunk mindent?

Figyelt kérdés

Célom, hogy az olyan kisebb stresszt előidéző dolgoktól is ha lehet, de a legfontosabb, hogy kicsit újjászületettnek érezzem magam lelkileg is. Érdekel a meditáció, amibe az ember megtalálhatná önmagát, csak sajnos nem tudom erre menjek ezügyben.


Köszönöm a segítséget előre is, remélem találok valami sikeres megoldást.


2011. febr. 10. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.........
2011. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sportolj, fuss, hallgass vidám zenéket, foglald le az agyad, gondolj jó dolgokra, álmodozz és akard megvalósítani az álmaid
2011. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem egyenlőre ez az egyetlen célom és biztos vagyok benne hogy van 1 olyan megoldás rá, esetleg valami komolyabb meditáció vagy más, amibe az ember felszabadulhatna, mert a sportot kevésnek tartom, nagyon kevés energiát vezet le
2011. febr. 11. 00:54
 4/12 anonim ***** válasza:
menj el futni legalább egy órát. az nem vesz el kevés energiát hanem sokat
2011. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én futni szoktam,abban jól kidöglök,és nem jut eszembe a gondom,másnapra meg megtisztult az agyam...de jó a séta,vagy kutyázás,a lényeg,hogy magadba legyél,és cselekedj valami olyat,ami mozgat!
2011. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
domján lászló-ra ha rákeresel van letölthető meditációja több is
2011. febr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 öregvarázsló ***** válasza:

Ha érdekel a meditáció az alábbi linket nézd meg.

Kezdőknek is van benne pl:a helyes testtartás.

Sok sikert a stressz leküzdéséhez.

http://www.youtube.com/watch?v=DJOZbEfW2Wg&feature=related

2011. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nehéz a meditációt könyvekből, leírásokból megtanulni. Én úgy kezdtem, hogy kerestem egy szakembert (pszichológust), aki megtanított az alapokra. Most már ott tartok, hogy napi rendszerességgel meditálok, saját magam számára tudok meditációkat alkotni (attól függően h mire van éppen szükségem). Azóta nem vagyok beteg, és feldolgozható a stressz is.

Neked is azt javaslom, hogy keress egy hozzáértőt (szerintem pszichoterapeutát érdemes, a többiek közt sok a kókler), aki szimpatikus, és indulj el az utadon :)

2011. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket, utánanéztem és úgy látom a meditáció segít ebben, már csak el kell sajátítani
2011. febr. 14. 02:18
 10/12 A kérdező kommentje:

A kérdező:

Szerintem sikerélménnyel lehet a legjobban ami valjuk be NAGYON NEHÉZ EBBEN AZ ORSZÁGBAN tegyük fel munka szempontjából :(

2011. okt. 28. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!