Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hipohonder nem/nehezen...

Egy hipohonder nem/nehezen ismeri be, hogy ő hipohonder?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én két hipochondert ismertem, de mind a kettő beismerte, hogy ő az, és még "tetszett" is nekik, hiszen egy újabb betegség, amiben szenvednek...
2011. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy hipochonder munkatársam van, és tökéletesen tudja magáról, hogy az, csak éppen nem tud tenni ellene.

Tüsszentünk egyet és már rohan is a dokihoz. Néha még nevet is saját magán, de közben valahogy mégis meg akar halni. :)

Nem tudom, hogy a többiek, hogy viselkednek, de az én kollégám tudja és be is ismeri, hogy hipochonder.

2011. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Állítólag én is hipohonder vagyok,(a környezetem szerint)de szerintem nem.

Úgyhogy kíváncsi leszek a válaszokra.:-)

2011. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első 2 választ.

3. én is pont ezért tettem fel a kérdést:)

2011. febr. 23. 12:59
 5/7 anonim válasza:

Jó kérdés, de például mint Monk elméletileg tudnia kéne, azaz akit ismertem az is tudta magáról hogy ő az...


Van ellenben egy barátom aki olyan, nem igazán nevezhetném hipohondernek de például amikor bárhová elmegy bemegy kijön vagy nem megy elől vagy a kilincset könyökkel vagy az kezére felhúzott pulóverrel szokta kinyitni, állítása szerint Ő nem hipohonder, de meg szokta magyarázni, hogy mindenki azt fogdossa ki tudja ki mennyiszer fogta már meg meg mi mindent vitt fel rá tehát Ő inkább nem nyúl hozzá... Nem tudom ez mennyire súrolja a hipohonder kategóriát, de szerény véleményem szerint ez is annak számít már!

2011. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én párom is az és tudja is magáról és néha az őrületbe kerget már vele
2011. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én hipochonder vagyok,tudom magamról.Súlyos pánikbetegséggel társul ez nálam.Megkeseríti az egész életemet,már többször gondoltam az öngyilkosságra,de nem fogom megtenni,hanem minden erőmmel a gyógyuláson leszek!Pánikrohamaim naponta vannak( erős szívdobogás,nehezen kapok levegőt,remegek-izzadok,szédülök,ájulásérzetem van,elzsibbadnak a végtagjaim stb..)Teljesen olyan mint egy szivinfarktus.Hipochonder tüneteim pedig mindig változatosak..ha fáj a fejem,akkor az csak agydaganat lehet.Elmentem koponya vizsgálatra,és semmi baj az agyammal.Utána generáltam magamnak egy újabb betegséget,aminek a tüneteit is észleltem magamon(vesebetegség).Éjszakánként mindig melegvizes palackot tettem a vesémre,mert tudtam,hogy baj van,persze az orvos kivizsgált,és semmi gond a vesémmel.A végén már vizet fecskendezett be nekem az injekcióba,utólag elmondta...szóval ez nekem már nagyon súlyos:(



18/L

2011. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!