Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriára (depresszióval)...

Pszichiátriára (depresszióval) csak úgy elmehetek vagy kell hozzá háziorvosi beutaló? Másik: Ha elmultam 18 akkor kötelezi őket mindenkivel, szüleimmel szemben is az orvosi titoktartás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kell beutaló a körzetitől. A titoktartás kötelezi a szüleiddel szemben is, de ezt nyugodtan mondhatod is neki, hogy ezt szeretnéd.
2011. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül, mehetsz pszichiátriai vizsgálatra. Nem kell beutaló. Telefonon kérsz időpontot, közvetlenül tőlük, és a megadott időpontban odamész. Csak a betegirányítóban kell a TB kártyát bemutatni, és megmondani, hogy hova mész. Senkit sem érdekel a rokonságod, nem mondanak nekik semmit sem. Te viszont nagyon őszintén mondd el a panaszodat az orvosnak, hogy segíteni tudjon. Amit mondasz azt csak az orvos hallja, senki más.
2011. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi ha idegesítő a tudatlanságom, de ki az a körzeti? :)
2011. febr. 24. 21:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi második
2011. febr. 24. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre hívd fel őket telefonon. Kérj időpontot. Ha kell beutaló, azt is megmondják. Kérdezz rá!
2011. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha érdekel bármi, írjál nyugodtan. Én már túl vagyok az egészen.
2011. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor majd kérek időpontot
2011. febr. 24. 21:08
 8/11 anonim válasza:

Néhány napja voltam pszichiátrián. Én kértem beutalót a háziorvosomtól de feltétlen szükséges.

Ha szeretnél valakivel beszélgetni, akkor nagyon szívesen segítek.

2011. febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem igazán beszélgetni szeretnék, antidepresszánst szeretnék feliratni
2011. febr. 26. 10:21
 10/11 anonim válasza:
Én is kaptam antidepresszánst, de a legjobb, ha találsz valakit, akiben megbízol és elmondod neki, mi nyomja a lelked. Tapasztalat. :) Sok siker!
2011. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!