Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem járok moziba, mert wc-re...

Nem járok moziba, mert wc-re kell mennem film közben. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy mindig izgulós voltam, de a mozival nem volt ilyen gondom. Azt hiszem az erős hangok is közre játszanak. Hiába megyek mozi előtt wc-re közben akkor is kell..
2011. márc. 1. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy kivizsgálásra lenne szükséged, mert ez nem az izgulás miatt miatt van. Fordulj orvoshoz!
2011. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.De nekem a hasam fáj sokszor.Amúgy nem vagyok egy izgulós tipus és azért kibirom a mozit,de én sem szivesen megyek,mert valamikor nagyon zavar a nagy hang és a dübörgés.Szóval én megértem a gondod.
2011. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha otthon vagyok, vagy munkahelyen,akkor 3 órán keresztül se kell mennem wc-re .
2011. márc. 1. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg tök simán ki lehet menni wcre mozi közben, ülj a szélére azt jólvan...
2011. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Ezzel mi a gond?Nem értem,már egy kis apróságból betegséget akarsz kreálni magadnak?! Te szegény szerencsétlen,wc-re menni kell ha melóban vagy vagy akárhol is....beteg elmebeteg állat vagy..
2011. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: kösz a választ Dr Csernus:)
2011. márc. 3. 09:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig van ilyen betegség. Egyszerűen parázol a bepisiléstől. Van olyan is, hogy valaki már nem mer felülni a metróra, buszra, villamosra mert ott nincs wc... A probléma sokszor nem is szervi, mert ha a betegnek nincs is vizelete ami üríthetne. Durva esetben 2-3 percenként járna ki. Persze mindig akkor, amikor valamilyen okból nincs lehetőség kimenni.


Okozhatja kínos múlbéli emlék, szorongás, stressz.

2011. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na igen suliban is ez volt.Ha a tanár megtiltotta,akkor még rosszabb volt a helyzet.
2011. márc. 6. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóval küzdök onnan tudom. Vannak súlyosabb és vannak nyugalmasabb időszakok. Ha idegen helyen vagyok vagy bezártság érzetem van akkor jön főleg elő.

Szervi bajom nincs, valószínüleg mentális probléma, az orvos csak a vállát vonogatja. Tárasaságban azt szoktam mondani, hogy fel vagyok fázva, így nem olyan kellemetlen.

2011. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha menni kell a mosdóra hát menni kell(nekünk nőknek többször mint a férfiaknak), mert visszatartani sem egészséges. Oké egy 120-145 perces film a moziban még belefér, ha előtte elmész wc-re és közben nem eszel sósat, ami kívánná a folyadékot. Otthon meg egy Paus-sal(magyarul szünet gomb megnyomásával) meg egy reklámszüneti mosdóba menéssel megoldható a dolog. Meg ez évszakonként is változó. Nyáron a meleg, télen a hideg miatt jár sűrűbben az ember wc-re(kivéve ha beteg). Meg attól is függ mit eszik.
2019. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!