Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire foglalkoztok mások...

Mennyire foglalkoztok mások véleményével?

Figyelt kérdés
Pl. Ha valakinek nem tetszetek, vagy kinevet titeket. Ilyenekre gondolok. És ha nem foglalkoztok vele, azt hogy csináljátok? :D
2011. márc. 15. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
egy picit rosszul esik ha vki lerondáz meg ilyenek..de aztán többnyire elfelejtem.
2011. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Én már a korom miatt is megtanultam,hogy ne foglalkozzak ilyen dolgokkal..Senki sem tökéletes,és az aki kineveti,kigúnyolja a másikat abban is van bőven nevetni,gúnyolni való..

Hogy mit csinálnék ha ilyen helyzetben lennék?

Attól függ.

Ha a súlyom miatt csúfol akkor megnézném hogy ki teszi ezt.Ha egy csontkollekció akkor simán rávágnám,hogy " én legalább tudom bizonyítani,hogy nő vagyok.."Látod? Vannak melleim..kettő is..és neked? hol vannak? a cseresznye magok ott a melleid??" vagy " mit rinyálsz? Nálam még egy pasas sem panaszkodott,hogy szálka ment az ujjába"

Ha az arcom nem tetszik nekik akkor valami ilyesmit mondanék,ha lány piszkálna

" örülök,hogy nem tetszik..én amúgy is a fiúkért vagyok oda,és nem érted"

" néztél már tükörbe? szerinted te szép vagy?"

De ez így leírva nem olyan jó..Az adott helyzettől függ,hogy éppen hogy kell visszavágni..Vagy a legjobb megoldás az,ha minden egyes gúnyolódás,kinevetés után..csak mosolyogsz,és ott hagyod az illetőt.Ha nem reagálsz,ha nem veszed fel az alpári stílusát egy idő után leszállnak rólad.

Vagy a kinevetés,gúnyolódásnál nyugodt hangon meg lehet kérdezni az illetőt,hogy "édesem! Kinevetted magad?Kigúnyoltad magad? Ha igen akkor ez legyen a legnagyobb örömöd az életben,ha még nem nevetted ki magad szólj akkor várok még egy kicsit,és csináld tovább amíg meg nem unnod..." és szépen el kell sétálni..

2011. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos túlságosan is.
2011. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Én abszolút nem foglalkozom vele. Hogy csinálom? :)

Én egy nagyon egoista ember vagyok, és csak szimplán úgy gondolom, hogy szinte mindenki felett állok. Kivonom magam az egész társadalomból. Már amennyire ezt lehet, persze. Én vagyok a legjobb, és aki engem kritizálhat az csak nálam jobb lehet. Két ilyen embert ismerek, édesanyámat, és a páromat. A többiek véleménye meg nem érdekel, lepereg rólam. Mind itt, mind élőben.

Igaz, ez a gondolkodásmód sok gondot okoz az életemben. De megtanultam ezt is kezelni. Lehet lepontozni.

2011. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ ki hol áll a rangsorban, illetve milyen érdek fűz hozzá.


Senkik szavára sosem adok.


A főnökömére is csak látszólag, a tanároméra már inkább, de nem feltétlenül.


Általában a saját fejem után megyek, kivéve ha nem.

2011. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

ma 16:04


Próbáld meg kivonni magad egy rendőri intézkedés alól, megnézném hogy állnál mindenek felett ;)

2011. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem. :)

Ezekkel a megjegyzésekkel nem foglalkozom. Folytasd nyugodtan, nem fogok reagálni, csak jókat nevetni :)

2011. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl sokat. Pedig nem érdemlik meg, hogy elrontsák a kedvemet.
2011. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

16:04-es !

Én inkább felpontozlak, ha nem bánod! Nagyon elgondolkodtató volt, amit írtál, bárcsak én is megtudnám fogadni! :D Tényleg van benne valami...

2011. márc. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!