Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek Dr. Haraszti...

Van valakinek Dr. Haraszti László pszichiáterről véleménye a kistarcsai kórházból?

Figyelt kérdés

Ő a Pest megyei Kistarcsai kórházba főorvos, és hozzá szeretnék menni.

Kíváncsi vagyok van-e valakinek vmilyen tapasztalata vele kapcsolatban?


2011. márc. 17. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

flór ferenc kórház?


akkor semmi jó.. :P

2011. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MarlaSinger ***** válasza:
Én nem ismerem. Csak épp talán tegnapelőtt olvastam a neten vhol, hogy vki nagyon meg volt vele elégedve. talán az nlc-n olvastam, vmelyik pszichiáteres topikban.
2011. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen,van sajnos.Egy rosszindulatú gazember,aki éveket vesz el az ember életéből úgy,hogy nem halad előre semmit az illető,csak hátra.Nem ajánlom senkinek.Nekem a fiatal éveimet keserítette meg:(:egy aljas kuruzsló.
2012. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kábítószer díler.
2015. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindenkit arra kérek, hogy ne hogy oda menjenek!!!! Az unokatestvére oda került depresszió miatt, az első párnap nagyon jó volt de egy este ki maradt neki az esti nyugtató és onnantól nagyon rosszul volt.. Most még rosszabbul nézki mint ahogy be lett véve! A nővérek szépen mondva le se szarják a fő orvos a híres Dr Haraszti László még a képünkbe nevetett hogy a lány eljátsza hogy nincs jól.. Elmondom, fel nem bírk kelni az ágyból olyan gyenge, hányingere van, hány ( és persze a nővérek ki röhögték mert azt mondták neki hogy csak hánytatja magát ) Undorító ami ott folyik.. Már azt se tudják mi baja van.. Nagyon fél az egész család.. Meg kérek mindenkit hogy nagyon figyeljenek oda és ha lehet ne oda menjenek! Gusztustalan ami ott folyik és persze várják a jutalom pénzt.. Nevetséges!!!
2015. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!