Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már fogalmam sincs, mit...

Már fogalmam sincs, mit tegyek!? Romokban hever az életem.

Figyelt kérdés
Jelenleg is itt ülök,kezemben édesanyám doboz rivotriljával,sírógörcs kellős közepén.Régebben úrrá tudtam lenni ezen az egészen,viszont most elfajultak a dolgok...Elvesztettem a kontrollt,48 kilóra fogytam 3 hét alatt,úgy érzem,ez az egyetlen,amit irányíthatok...viszont ezen a héten már 2 falásrohamom is volt,utána jól beszorbitoztam magam (hashajtó hatású anyag),fél órán belül minden kint volt.Az utcán tudtam eddig tartani magam,a felüljárón viszont rámtört valami,nem tudom,micsoda,de úgy éreztem,leszakad alattam az egész és meghalok,nincs menekvés...Már nagyon nem tudom,mit csináljak,nagyon ki vagyok borulva...
2011. ápr. 6. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Mi történt?
2011. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem nem sikerül semmi.Előző iskolámban bírtak a tanárok,én is úgy éreztem,van bennem fantázia...Az eszem most is megvan,csak mindegyik azt mondja,nagyképű vagyok,pedig esküszöm,hogy meghúzom magam...mindenki jól faképnél hagyott,itthon is gondok vannak,nekem mindent mindig csöndben kellett elviselni...Plusz a faktos tantárgyamból a tanárom azt erősíti bennem,hogy megerőltethetném magam (állandóan azt a tantárgyat tanulom...) végre...és itthon is ezen a véleményen vannak,hogy én nem foglalkozom az iskolával,csak a szerelemmel (hát eddig olyan is csak egy volt,az is jól elbánt velem)...egyszóval semmi értelme.
2011. ápr. 6. 22:40
 3/20 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2011. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segítenek.Kettőt is kicsináltam már.A harmadik nem vállalt.
2011. ápr. 6. 22:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le, próbálj aludni! Holnap másképp fogod látni. És gondold át, mit tehetsz, hogy jobban menjenek a dolgaid!
2011. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,de hiába fekszem le sajnos,4-ig fennvagyok,a vége az,hogy álomba sírom magam,hatkor meg már talpon vagyok,mert izgulok meg gyomorgörcsöm van,hogy na vajon hányan rúgnak belém abban a nagyszerű iskolában.
2011. ápr. 6. 22:49
 7/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Nem tudsz iskolát váltani?
2011. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
mi az hogy kicsinalod a pszichologust? meg kell fogadnod a tanacsat es ha gyogyszert ir fel akkor azt szedni kell! neked is akarnod kell a gyogyulast! fiu vagy vagy lany? hany eves vagy? milyen suliba jarsz? irj magadrol!! ha akarsz privatot is irhatsz! varom a valaszod!
2011. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tizenhét leszek.A szüleim szerint kicsi vagyok még,hogy eltűnjek otthonról.Szerintem meg az hogy kétszer csináltam vérfürdőt a mosdóból (hát nem rajtam múlott,hogy nem véreztem el...) elég indok arra,hogy elmehessek.Szerintük mindenhol utálnának a tanárok,mert nem tudnak mit kezdeni ilyen gyerekkel...én pedig inkább butának tartom magam újabban mint ˝zseninek˝,aminek az elején még itt is el voltam mondva (én nem érzem magam annak,sose éreztem,okosnak se)...nem tudom,én nem változtam...
2011. ápr. 6. 22:59
 10/20 A kérdező kommentje:
utolsó,írok :)
2011. ápr. 6. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!