Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kell nem gondolni semmire?

Hogyan kell nem gondolni semmire?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok,erős fájdalmaim vannak és folyton azon agyalok mi lesz velem.Ha elfoglalom magam még bírom vhogy.Az orvos nyugtatót írt ki,de nem igazán segít.Vmi módszer ötlet?
2011. ápr. 12. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Foglald el magad. Vegyél kiskutyát, kiscicát vagy valami állatot. Nagyon nagy szeretetet képes adni a szeretetnek meg gyógyító kedv javító ereje van. Én egy betegség virágokat nevelgetek. Sose maradtak meg, most valahogy mégis.
2011. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,sőt engem is érdekelnek a válaszok,mert jómagam is olyan problémával küzdök(igaz nem testi)

Viszont ha már agyalsz,gondolkozol, próbálj meg POZITÍVAN GONDOLKOZNI!

Szuggeráld magadba,mondogasd állandóan magadnak ,"hogy napról napra jobban vagyok!","jól érzem magam!"

és azt,hogy" ELMÚLIK!"(mármint a fájdalom.

Sok szakirodalmat átböngésztem, mert én is egy lelki traumámon agyalok állandóan,és én is szeretnék néha nem gondolni semmire!

2011. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 öregvarázsló ***** válasza:

Hallgassál meditációs kazettákat,CD-ket.Elterelődik a figyelmed a problémádról és enyhülnek fájdalmaid.

Ajánlom Domján László:101 pozitív állítás kazettáját.

2011. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!