Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre cipralex?

Pánikbetegségre cipralex?

Figyelt kérdés
Van aki szedi? Mától kezdtem el szedni, már régebb óta szedek seroquelt, de aztán összejöttek a dolgok. Most reggel 400mg seroquel, 5mg cipralex, 0.25 xanax, délben 0.25 xanax, este 400 mg seroquel, 0.5 xanax, a negyedik naptól 10 mg cipralex, a többi ua. A seroqelt több éve szedem, elég rossz érzés volt ma a cipralex, plusz pár hete össze-vissza szedtem a xanaxot, és szédülök egyfolytában. A munka sem megy, utazási pánikom van. Mennyi idő után hat a cipralex? A dokim 10 napot mondott, de mindenhol többet olvastam. Jelenleg 164 centiméteres, 59 kilo 27 éves nő vagyok. Ezt azért írom, mert gondolom alacsonyabb testsúlyú embereknél hamarabb fejti ki a hatását a gyógyszer (ti hány kilósan voltatok?), tudtok segíteni ebben? Aki szedi, annak valóban használt? Előre is köszönöm.
2011. ápr. 19. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

en citalopramot szedek

1 honapja haaat nem tudom igazan hatott e vagy sem

2011. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Anyukám is azt szedi 6 hete! neki bevált. Nekem viszont nem jött be én rosszul voltam tőle szédülés fejfájás bizonytalanság érzet, meg talán egy kicsit ingerült is voltam. Nekem is 10 napot mondott a doki.
2011. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Cipralex kimondottan pánikra van. A mellékhatása, ami csak az alkalmazás elején jön elő, hasmenés, szédülés. Ha nálad ezek bejöttek, az azt jelenti, hogy hatni fog a gyógyszer. De ne türelmetlenkedj. Sajnos ezeknél a gyógyszereknél a 3 hét, de még a 3 hónap sem sok, hogy rendesen kifejthesse a hatását. A másik, nagyon fontos, hogy ezeket a szereket azonos mennyiségben ( az orvos által előírt dózisban) és azonos időben szedjük. A xanaxod itt jelen esetben nem egy bogyó, amit ha akarok bekapok, ha nem akarok nem kapok, hanem egy kétkomponensű gyógyszer egyik komponense. Vedd komolyan ennek a szedését is. A testméreteiddel nincsen gond, megfelelő az alkatod. Megírnád nekem, hogy a seroquelt mire kaptad? Én egy gyógyult pánikos vagyok. Ha van kedved levelezzünk.
2011. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kábé 4 hét volt, mire hatni kezdett, de én nagyon rosszul voltam tőle legalább 10-15 napig. Felerősítette a tüneteimet: a szorongást és a depresszív hangulatot.
2011. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként az sem mindegy ki honnan indul...lentről? Nagyon lentről? Vagy még annál is lentebbről? Vagy időben elcsípik, és kezelik. Én bízok benne, a szorongást nekem is felerősítette, de hiszem, hogy meggyógyulok, és ez a fontos, hogy higgyél..
2011. ápr. 27. 19:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Nocsak, nocsak!

És hat már a cipralex?

Szal Pomázon minden rendben?

2011. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nocsak, nocsak! Zárt osztályosok is ide írnak?:))
2011. ápr. 29. 09:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom. Beadják nekik a cipralexet, és rájuk zárják az ajtót.
2011. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Inkább nyalj be egy bélyeget, hátha elűzi a rosszindulatodat:DDD Hna jóóóó, én megyek, tényleg vannak olyan emberek, akikkel nem érdemes foglalkozni...atyám:DD
2011. máj. 1. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudod, én kérdeztem, hogy mire szeded a 400mg seroquelt, mert ez azért elég nagy adag. De most már rájöttem. Te mindenkit bántasz, akit csak megismersz. Én azért nem haragszom rád. Ez a betegséged. Gyógyulj meg mihamarabb,hogy végre normálisan érezd magadat .
2011. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!