Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak krízishelyzetben...

Miért csak krízishelyzetben tudok elszántan küzdeni valamiért?

Figyelt kérdés
Amikor minden kötél szakad, hihetetlen eredményekre vagyok képes, de amikor (látszólag) semmi veszély nem fenyeget, akkor eltunyulok, nem állok ki eléggé amellett, amiben hiszek. Egy-egy magánéleti, családi perpatvar után, amit már-már zseniálisan meg tudok oldani, mindig azon gondolkodom, hogy ha ezt a féle adrenalinlöketet, vagy elszántságot képes lennék átvinni az álmaim megvalósításának irányába, tuti sikerem lenne. Nagyon idegesít a tudat, hogy van bennem ekkora akarat, de mégsem működik mindenhol.
2011. ápr. 23. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen vagyok én is. Nem tudom az okát én sem sajnos pedig én is sokat gondolkoztam ezen. Talán azért általában nincs elég motivációs tényező, ami van az meg nekem kevés mert lustácska vagyok. Néha úgy feldühit ez a helyzet hogy az asztalra csapok: mostantól másképp lesz és elkezdem megoldani a gondjaim. De ez a lendület utána alábbhagy és a gondjaim megint csak tornyosulnak felettem :(
2011. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És nálad is úgy van, amikor így "beindulsz", hogy úgy érzed bármire képes lennél?

Nekem szükségem van erre az állapotra, mindig.

2011. ápr. 25. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, így érzem! De hamar elmúlik nálam is.
2011. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pedig ott van benned és bennem is..

Valamiféle okot kell találni, hogy előjöjjön.

2011. ápr. 25. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekes igyvagyok ezzel en is. A suliban jol tanulok meg minden, mikor viszont nem kell akkor egyaltalan nem is gondolok 1 picit sem a sulira. ( az ilyen esetekben is a 4es a minimum ) , azt nemtudom elkepzelni mi lenne ha tanulnak ?? es igen, nekem is van 1 olyan erzesem hogy mindenre kepes vagyok, meg hogy akarmit el tudok erni :))
2011. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!