Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongásnak milyen testi...

A szorongásnak milyen testi tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés

Nekem pár hete vannak ezek a tüneteim:hirtelen nyilaló érzés a mellkasban,1-2 másodpercre,és akkor elszorul a torkom,mellkasi fájdalom,szoritás,szúrás a mell környékén,

bizonytalanság érzés,Áramütés szerü zsibbadás a fejben.Volt ekg csinálva,minden gyönyörü,jó a vérnyomásom is.Szerintetek akkor ezeket a tüneteket az agyam csinálja?Ma kijött megint,pedig pár napja már nagyon jól éreztem magam.


2011. ápr. 23. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket csinálhatja, sőt.....Zsibbadás, egész napos rossz közérzet, és még millió egy dolog....gyomor, emésztés probléma, hányinger, gombócérzés, idegi fájdalmak, görcsök az izmokban....nekem lassan 1 éve stabilan minden nap rossz....van amikor kicsit jobb, van amikor majdnem el is ájulok, olyan rossz....
2011. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jobbulást neked,köszi a választ!Te szedsz rá valamit?Én a valerianát akarom megpróbálni.
2011. ápr. 23. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked is....egyébként kéne szednem de nem akarok nagyon gyógyszerezni....a valeriána, citromfű, sedacure forte már nálam nem nagyon használ....néha ha nagyon muszály akkor egy 0.25-ös xanax....meg a doki felírt SSRI-t (Rexetin) de annyi rosszat olvastam róla, hogy nem kezdtem el szedn...így szenvedek és próbálok lazítani, meg szokásos ilyenkor okos tanácsként adott dolgokat csinálni...
2011. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen tünetekre kellene gyógyszer. Én is ilyen cipőben járok. Én 1 hónapig szedtem antidepit, de abba kell hagynom, mert vérképváltozást okozott, ami nagyon ritka. Pár hónapig kell szedni, utána lehet, hogy nem is jön elő többet a betegség.
2011. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az agyad csinálja, ez pánikroham, tegnap nekem is előjött, csak erős légszomjal, mint aki nem kap levegőt. Nem tudod befolyásolni mikor alakul ki. Ez csak akkor tűnik el amikor megszűnik a szorongásod.
2011. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!