Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik a SOTE klinikai...

Létezik a SOTE klinikai pszichológiáján kívül más, OEP (TB) támogatott pszichoterápia Budapesten?

Figyelt kérdés
Egyértelműen bejárós, és lehetőleg délután elérhető érdekelne (pl. Tündérhegy kizárva).
2011. máj. 12. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne és kérdező bocsáss meg távoktatásos képzés esetleg?:-S
2011. máj. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Elvileg a háziorvos adhat beutalót a területilg illetékes ideggondozóba, a testvérem ilyen helyre jár terápiára...nekem is nagyon nagy szükségem lenne rá, de ez a lehetőség számomra így már kilőve, mert etikai okokból nem kezelhet bennünket ugyanaz az orvos! De neked hátha bejönne!
2011. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első válaszoló: távoktatás? azt meg hogyan, vagy hogy jön ez így képbe?


második: járok területileg illetékes helyre, pszichiáterhez, akivel ugyan beszélgetünk, de havi 1 alkalom nem túl sok... arról nem szólva, hogy ez nem pszichoterápia, csak "ellenőrzés".

2011. máj. 15. 03:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Először félre néztem a kérdést, elnézést.
2011. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem elég hasznos a válaszom, de nekem még Thalassa Ház vagy Balassa utcai Klinika jutott eszembe. Talán érdemes utána járni.
2011. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Balassába járok, és ha körzeten kívüli vagy (8., 9. ker.), általában csak fizetősként vállalnak magánba...:-/
2011. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!