Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ( elsősorban Budapesten...

Van ( elsősorban Budapesten és környékén ) olyan pszichiáter, aki a személyiségzavaros/identitászavaros/önértékelési zavaros/beteges hazudozókra "szakosodott", tehát sok ilyen esete volt/van? NAGYON NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

Tud valaki ilyen pszichiátert ajánlani?Nagyon fontos és sürgős!

Ha konkrétan ezzel foglalkozót nem tudsz/tudtok/tudnak ajánlani,akkor egy nagyon jó pszichiáter nevének és elérhetőségének is örülnék!Aki tényleg nagyon jó!


2011. máj. 31. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A pszichiáter ideggyógyász szakorvos főként gyógyszerekkel gyógyít.A pszichológus az elemző.
2011. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pszichiátereket a pszichiátriákon találsz.
2011. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom mi a különbség,de ezekhez a problémákhoz pszichiáter kell.

Olyat szeretnék találni,akit ajánlani tudtok konkrétan!Aki tényleg nagyon jó!

2011. máj. 31. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
így elolvasva,ehhez pszichológus kell, egyik se fiziológiai alapú....de te tudod
2011. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendesen kutattam a témában...De csak ajánlás alapján lehet igazán jó pszichiátert találni...
2011. máj. 31. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írhatsz privát e-mailt. Már volt kliensem, akivel "kileveleztük" a dolgokat. De, ha gondolod, találkozhatnánk is. Látogass el a honlapomra. Köszönettel. www.mentalhigienikus.freeweb.hu
2011. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Dr. Keresztes Zoltán Bejelentkezés alapján dolgozom, elsősorban személyiségzavarokkal foglalkozom, pszichoanalitikus vagyok, tehát dinamikus egyéni és csoportos terápiában vagyok jártas, gyógyszeres kezeléseket is viszek. Este 9 és 10 között elérhető vagyok mobilon, ami: 06-30-580-94-49, vagy üzenet hagyható a rendelőmben. Cím: Budapest, 1024. Fillér u. 2/b. Telefon: 316-60-20.

2011. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy jelentkezett Doktor úr!

Meg fogom majd keresni, egy rokonomról lenne szó ( 29 éves húgomról ).

Esetleg tudna valami tanácsot adni,hogy ha teljesen elzárkózik a családi segítségtől (már olyan értelemben is sajnos,hogy esetleg ajánlanám Önt ),akkor hogyan tudom őt mégis rávenni???Hogyan tudom eljuttatni Önhöz???

2011. jún. 1. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy félreérthető voltam, csak bemásoltam amit találtam róla, nem a 'Doktor úr' írt. Egyébként a nem saját elhatározásból megkezdett terápia hatékonysága jóval kisebb és kétséges, hogy a páciens benne marad-e egyáltalán. Nehéz dolog ez...

Jutottatok valamire?

2011. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!