Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinál a pszichiáter, ha...

Mit csinál a pszichiáter, ha fülzúgásos panasszal keresem fel?

Figyelt kérdés
Az mondta a fülész, sokszor lelki eredetű az ok, fülészeti eltérést nem talált. (Persze lesznek majd egyéb vizsgálatok is.)
2011. jún. 9. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
bár én nem mentem el vele pszichológushoz sem pszichiáterhez de nekem is lelki eredetű volt. pánik beteg voltam és ez is az egyik tünetem volt.a problémáidat kell megoldani és ez is el fog múlni. persze nem könnyű feladat. ha egyedül nem tudod megoldani akkor tényleg fordulj szakemberhez. arra kell rájönnöd miért stresszelsz miért vagy esetleg boldogtalan, unott vagy depis. ha megvan az ok akkor tenni kell ellene.
2011. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Semmi bajom, csak szorongó vagyok, úgy általában. Ezt el is mondtam már az orvosoknak, hátha ez egy 'nyom'. Nem reagáltak rá.

Most már a fülzúgástól szorongok, de nem alapszinten :-(((


Neked elmúlt ezek szerint a fülzúgásod magától?

Köszönöm amúgy a választ!

2011. jún. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!