Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy heverhetem ki ezt a...

Hogy heverhetem ki ezt a megrázkódtatást, ami a cicámmal történt?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon édes kismacskám,burmai.Szegény,fél éves se volt,nagyon játékos,édes.Szeretett kinnt lenni egyedül.Szombat reggel 5-kor kiengedtük,és 7-kor arra kelek,hogy az úton átment a fején egy kocsi.Azóta néha sírok,sőt gyakran,és nem tudom kiheverni.Bármire ránézek,ő jut eszembe,és a sok játszása,és elgyengülök.Mit tegyek?
2009. márc. 22. 19:41
 1/7 anonim válasza:
Vegyél egy új macskát.
2009. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a választ.Akkor sem fog elmenni a gondolatomból,tényleg nagyon szerettem(na azért nem úgy)
2009. márc. 22. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg az a megoldás hogy veszel (esetleg örökbe fogadsz) egy másik kisállatot. Nagyon sajnálom a kis kedvencedet de a fájdalmadat csak egy másik állat oldhatja fel, akit ugyanúgy szerethetsz és ő is ugyanígy szeretni fog téged.
2009. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,csak sajnos azokkal az lenne a baj,hogy nem ugyan az.De mindegy,azért remélem előbb-utóbb nem fogok ilyen lenni.És talán veszek egy másik kiscicát.
2009. márc. 22. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj neki egy kis emléket. Fess egy képet róla, írj verset. Gyűjtsd össze a képeit albumba. Sirasd meg.

Eltemettétek? Ültess oda virágot! Ha nincs meg a hely, akkor csinálj eg ykis emléket a szabadban kövekből. Sajnos, szegény rosszul járt. De örülj neki, hogy jó helye volt nálad, vidám volt. Jó élete volt. Örülj, hogy megismertétek egymást, és ilyen kedves volt, itthagyott neked ilyen rövid idő alatt ennyi szép emléket. Milyen kicsi esély van, hogy ekkora bolygón egy állat és egy ember pont összetalálkozzon, és nektek adatott ez a szép fél év.

Elhiszem, hogy sajnálod, de nincs mit tenni. Ha a baleset képe eszedbe jut, gyorsan hesegesd el, és idézz fel egy kedves képet róla.

2009. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok tanácsot.Igen,arra én is gondoltam hogy faragok neki egy kis követ a sírjára.

Sajnos kép csak három maradt,és egy két perces videó.

2009. márc. 22. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz szerezni egy itong téglát. azt könnyen meg tudod faragni.Vagy a fát.

Fess is, vagy rajzolj, kirajzolod a fájdalmadat!

2009. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!