Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ezt valahogy "kezelni"?...

Lehet ezt valahogy "kezelni"? (lent)

Figyelt kérdés

Evés előtt gyakran félek attól, hogy mi van ha nem leszek éhes, nem eszem eleget és lefogyok. Szinte minden délután azon aggódom, hogy tudok-e vacsorázni. Persze tudok, de a szorongásom nem múlik el... (csak másnapig). Étterembe kifejezetten utálok menni és nem tudom, miért. Az egésznek nem tudom az okát, de ez így nem jó.

Még annyit, hogy elég nehezen lazulok el, gyakran félek más dolgok miatt is (pl. egy náthánál, hogy nem rák-e) Mit lehet ellene tenni? Borzasztóan hangzik és totál elmebetegnek tűnhetek...


2011. jún. 26. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kezdődő pánikbetegség vagy valamilyen szorongásos betegség lehet. Menj el pszichológushoz.TB-shez lehet el kell menni a háziorvoshoz is de ha szenvedsz tőle lehet megéri (én még az enyémhez nem szervi-fizikai okok miatt nem mertem még elmenni).
2011. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nagyon súlyos eset vagyok?
2011. jún. 26. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,de én nem vagyok szakember (még hallgató se-bár lehet elvégzem valamikor a pszichológiát). www.orvosvalaszol.hu oldalon viszont tudnak neked ebben segíteni (képzett szakmabeliek vannak ott)
2011. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!