Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség, Mit tegyek?

Segítség, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Irányíthatatlan vagyok,romboló a személyiségem,csapatban játszom
2011. júl. 23. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz,ez mélyről gyökerezhet.
2011. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Anna119 válasza:

Vagy olvass pszichológiai könyveket. Én Csernust olvasok, és rájöttem egy-két dologra a személyiségemmel kapcsolatban.

Az már nagy dolog, ha észreveszed hogy min akarsz változtatni.

2011. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Irányíthatatlan? Nem tudod eldönteni mit csinálj, vagy önfejű vagy és másokra nem hallgatsz, esetleg kezelhetetlen idulatok és dührohamok?

Romboló személyiség, mint kielégületlen, szeretethiányos, figyelemvágyó személyiség, ami hiányait azzal kompenzálja, hogy mások életét, munkáját lehetetleníti el?

Milyen csapat?

2011. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahogy írod,igen,ellehetetlenítek másokat,ez szörnyű érzés,tett.A másik pedig a kezelehetetlen kitöréseim,amit már úgy folytok el,hogy inkább befordulok,egy nagy csönd,némaság leszek.Negatív vagyok.
2011. júl. 23. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Épp az elfojtás miatt van a problémád... Ha be mernéd vállalni, hogy egyedül vagy és másokra van szükséged, az kicsit sebezhetővé tenne, de lenne esélyed közel engedni magadhoz másokat.
2011. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudod, elnyomok mindenkit a viselkedésemmel,mert olyan leszek mint egy ész nélküli,bolond,buta,meggyőződött valami,nem kíváncsiak hosszútávon rám
2011. júl. 23. 14:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Alacsony lehet a tónus szintem...
2011. júl. 23. 14:11
 8/8 Anna119 válasza:
Ez ellen csak te tehetsz. Meg kell tanulnod toleránsan viselkedni. Nyugodtan.
2011. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!