Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok a számítógép...

Miért nem tudok a számítógép előtt rendesen gondolkodni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy akkor jut eszembe tömérdek jó ötlet, amikor nem a számítógép előtt ülök, az irónia ebben pedig az, hogy ezek nagy része a számítógépen megvalósítható csak, olyan formában amiben nekem kell. (pl írás, rákeresés valamire)
2011. júl. 29. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon-nagyon jó kérdés.

velem is ugyanez van és ez pl dogaírásánál sz*r.

ezért rászoktam, hogy be sem kapcsoltam a gépet, de visszaestem :D

2011. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

00:01

Neked laptopod, vagy asztali géped van?

Azon gondolkodom, hogy a laptopon talán más lenne, mert nem annyira kötött, de lehet, hogy tévedek.

2011. júl. 30. 00:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nálam is ugyanígy van.Tényleg elég sz@r.Azért van szerintem mert a gépre koncentrálsz és nem a gondolataidra.(vagy valami ilyesmi) :)
2011. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ezzel én is így vagyok.

Nekem laptopom van, viszont a net kábelei úgy vannak kialakítva, hogy ha netet is kell használni, akkor csak a dolgozóasztalomnál tudom használni.


Ha net nélküli teendő van, akkor meg ugye valóban szabadabban mozgok a laptoppal. :)

2011. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

13:11


De mondjuk net nélkül is jegyzetelhetsz a laptopra, ez lenne a lényeg.

2011. júl. 30. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:

13.11-es vagyok.

Igen, én is ezt írtam, hogy amennyiben net nélkül végezhető a teendő, akkor tudom bárhol használni. :)

2011. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez nálam pont fordítva van - gép előtt jobban tok írni - tehát ez valszin emberfüggő. az is lehet, h a számítógépből jövö elektronikus rezgések zavarnak meg. azt ajánlom, ha valami jo eszedbe jut, vesd papírra, és majd később begépeled, v megkeresed.
2011. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

00:34

Ezt szoktam tenni.

2011. júl. 31. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!