Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 éve mániás depressziós...

2 éve mániás depressziós vagyok? Meg fogok valaha gyógyulni?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek! 17/ L
2011. aug. 9. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,én is 17/L vagyok.Mit értesz az alatt,hogy mániás depressziós vagy?Mindig nagyon rossz a kedved,stb?Kérlek mond el : ) Hátha tudok segíteni : )
2011. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19:26-os vagyok! Mivel nem válaszoltál még,azért leírom a gondolataimat: ) Keress egy pszichológust,az a biztos.Szerintem gyógyszerekkel ne kezdj,legalábbis ez számomra visszataszító,és árt a szervezetnek.Keress egy jó kűzdősportot,vagy valamit,ami érdekel,azzal elűzheted a rossz kedved hosszabb távra,ha másra koncentrálsz.17évesen még nagyon fiatal az idő én azt gondolom,nincs veszve semmi! : )
2011. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok,próbáld tervezgetni az életed.Gondolom most leszel 4.es középsuliban vagy gimiben,tervedz meg hova szeretnél menni,vagy ha nem tanulsz tovább miket tudsz csinálni,nézd a lehetőségeket.Ne legyél zárkózott,én is az voltam,és nagyon rossz volt.Velem az volt a baj,hogy nagyon nehezen fogadom el az embereket,senkivel se akartam barátkozni,de rájöttem hogy vannak még normális emberek.Barátkozhatsz interneten is,de ne minden időd töltsd el itt.Ha van idősebb testvéred és jóban vagytok fodulj hozzá nyugodtan.Keress párt magadnak : ) Akár.Vállalj el valami munkát ha nagyvárosban élsz és akad lehetőség,ott szerezhetsz barátokat.Ne add fel,mert nem éri meg.Mindent próbálj ki,nyugodtan,élvezd a dolgokat! : )
2011. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kevert szorongásos depressziós magatartászavarral vagyok "diagnosztizálva" pszichiáter által. Felírt Anafranilt, és Atharaxot. Folyamatos álmosság tört rám, bár a kedélyem tényleg javult, emberek szemébe néztem, mertem emberek közé menni. De letettem, mert a sok alvás nagyon zavart.

Most gyógyszer nélkül megint azt érzem, hogy kellene szednem, így se jó, ha a szobám rabja vagyok. Haverjaim vannak, más városban, költséges lenne folyamatos utazgatni. Utcára nem szeretek menni, mert szorongok.


Minden esetre valamit kezdeni kell magunkkal, mert nem mehet így tovább, de a kezdet nehéz.


19/F

2011. aug. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van diagnózisom,gyógyszereket szedek(hangulatstabilizálót),és néha pszichoterápiára is járok(beszélgetés a pszichológusommal).Kb. Másfél éve kezelnek,és nem nagyon érzem a hatását,persze jobban vagyok,de nem teljesen! Próbálom hasznosan tölteni a szabadidőmet,sportolok,olvasok,kirándulok,ilyesmi....

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. aug. 10. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!