Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemrég tudtam meg, hogy 8...

Nemrég tudtam meg, hogy 8 hónapra jöttem világra. Már felött vagyok. Milyen fogyatékosságom lehet?

Figyelt kérdés
Annyit, hogy teljes életet élek: fogakon kivül minden OK, erős csontok, sport, iskola, életcél, néha félreértek dolgokat :)
2011. aug. 16. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Amint látod, semmilyen :D


Nem számít igazán, a szervezet (megfelelő ellátás esetén) anyaméhen kívül is folytatja a növekedést, maximum a 9 hónapra született csecsemőkkel szemben hátrányban indulsz a FEJLŐDÉSBEN, de ez egyáltalán nem jelenti, hogy a későbbiekben bármiféle hátrányod volna.

2011. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
semmi.ha eddig nem jött elő semmi akkor a későbbiekben nem fog.
2011. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abból kifolyólag, hogy neked egy hónappal kevesebb jutott abból a védelemből amiben az anyaméhben részesülhetsz semmilyen fogyatékosságod nem lehet, sőt, lehet,hogy ez miatt rád még jobban vigyáztak és óvtak csecsemő korodban. Ha valamilyen problémád van, ne ebben keresd az okát.
2011. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 6 hónapra jöttem világra. Szellemileg-lelkileg egészséges / ép vagyok. Fizikailag voltak nagyon komoly problémáim, amelyekből vannak még ma is hátrányaim, de megtanultam azzal együtt élni. Természetesen ezért sokat kellett dolgoznom magamon. Immáron majdnem a 3. X-et taposom. Ezeknek fényében csak mosolyogni tudok, amikor valaki a sima megfázásban már a haldokló hattyút játssza... :)

2011. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi, ezt megúsztad.
2011. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!