Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges Szexuális frusztráció!...

Beteges Szexuális frusztráció! Elmeosztályon vagy a sitten kötök ki ha az Így megy tovább! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Üdv!

Most leszek nemsokára 18 éves fiú, a csajozást még csak most kezdtem el gyakorolni, természetesen sikertelenül, még nem tulajdonítottam el a megfelelő alfa tulajdonságokat eléggé a sikerhez, így semmi esélyem a szerelemre egyenlőre, a szexre meg pláne nem! (majd sok gyakorlás és 1-2éven belül lesz barátnőm kb)

I

I

\/

A GONDOM, hogy kezdek megőrülni teljesen dekoncentrált vagyok a tanulásban (ami nagy baj mert most jön a nyelvvizsga), az alvásban (magyarán álmatlan éjszakák hada van mögöttem még nyugtatóval is amiatt hogy folyton csaj a lányokra gondolok egész éjjel, MINT pl ma is...), sőt még a hobbijaimra se tudok már koncentrálni mert aközben is folyton ezen jár az agyam!

Ha az utcán meglátok egy szép lányt rövidnadrágba, elkezd remegni a kezem amikor a lábára nézem, nehezen lélegzem a vágytól, és legszívesebben végig nyalnám/csókolnám az egész lábát a segglyukáig...

És azt hiszitek csak a saját karosztályomban??? NEM!!!

Kezdenek pedofil hajlamok kerülgetni (11-13évesek-re is izgulok vmennyire) de ezek is csak mostanában...

Valamint most Gyárfesten meg ilyen 35 éveseket is megnézegettem...

Ha nem csapok ki a gyíkom napi 3x legalább akkor meg ennél még csak rosszabb a helyzet...


MIT TEGYEK????? Azon is gondolkodtam, elvágom a torkom oszt kész vége, de ezzel sz@rt se oldanék meg...


Prostira kezdjek el gyűjteni??? Segít az??? Lejjebb viszi a frusztrációt??? Tapasztalatokat kérek!! Prosti lejjebb viszi-e a frusztrációt!! Eddig azt hittem a szeretethiány nagyobb probléma de azzal még elvagyok mert vannak haverjaim és egy cukker 4 éves uncsim is!


Köszi ha elolvastad a bajomat!! Most is nehezen lélegzek mert felbosszantottam magam hogy nem aludtam semmit oszt pár nap múlva záróvizsga...


2011. aug. 21. 06:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok a hibákért... mint mondottam, 0 percet aludtam, és sípol a fülem a Gyárfest metál zenétől (am atom volt az egész)
2011. aug. 21. 06:20
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy tőled fiatalabb lányt, neten, suli,akárhol. Olyat keress aki bejön neked de nem bombázó és van esélyed nála. csak el kell kápráztatnod és kész:) ha bepróbálkozol 30lánynál, az egyik úgyis szimpinek fog tartani és akkor loveee:)
2011. aug. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Beliel válasza:
95%
Menj el kondizni! Egy jó kis 1,5 órás lábedzés után nem fog még a p*csöd sem felállni. Levezetheted a feszültséget pont jó lesz neked. A csajoknál meg próbálkozzál ha nem jön össze akkor mész a másikhoz.
2011. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Így van tudom, ha game over van az egyiknél jöhet a következő, de ismeretlenek leszólításához még gyúrni kell...


Különben gyúrok (mivel ezzel is növelem az esélyeimet a lányoknál), most fogom nemsoká elkezdeni a P90X edzéstervet, amivel 90 nap alatt sz@rrá gyúrom magam:D És eddig elég jól megizmosodtam különben de ez koránt sem elég, a külsőmet felturbózom, az a legkönnyebb!!! A Belső már sokkal nehezebb, alfa-tulajdonságok magasabb szintre emelése... Nagyon benne vagyok ám a témába, nehogy azt higyjétek hogy nem... Jövőhéten mek először klubba haverommal, célom: a csajozási képességeim fejlesztése. Jól érzem magam az életben egyébként de a csajozás nem ment soha szal fejlesztem...


Viszont!! A Szexuális frusztráció ellen viszont lóf@szt se tudok tenni, az ellen elolvashatok akárhány könyvet akárhány pszihodokihoz elmehetek, nem fog használni!


Jól nézek ki! Fejem is, testem is (és még majd hogy fogok a P90X után):P , de az a gáz hogy még semmi tapasztalatom mert 17 éves koromig a WoW világában éltem szal kb mint egy 13 éves anyni tapasztalatom van a lányoknál

2011. aug. 21. 07:41
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hulyesegnek tünik,de azt tudtad hogy a metal zene a koncertekenhatalmas hangerövel stimulalja a hereket?Ez nem vicc es sokan nem is tudnak rola.
2011. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
utolso vagyok.ha akarod megkeresem neked a vidit
2011. aug. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

lehet akkor most ezért nem tudtam elaludni még tabival se xD Qva eget, olyan rossz álmatlanul verni itt a billentyűzetet :P Najó majd délután mek aludni,


és keresd meg azt a vidit de csak ha magyar lécci

2011. aug. 21. 08:20
 8/19 anonim ***** válasza:

"folyton csaj a lányokra gondolok egész éjjel,"


A "csaj" gondolom "csak" akart lenni. Itt tényleg nagy a baj. :)

Komolyabbra fordítva a szót. Ha ennyire zavar, akkor keress professzionális segítséget, mert ha valami a napi életedben ekkora problémákat okoz, akkor tenni kell valamit rövid távon is.

Hogy mi a megoldás hosszabb távon? Sajnos a hogyan csábítsunk el lányokat kérdésre nincs egyszerű válasz. Ha nem vagy Kvazimodó, és nem vagy csóró. akkor egyéjszakás csajokat könnyen találhatsz zenés szórakozó helyeken.

2011. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ahhoz is ugyanúgy csajozó tudomány kell, ami nekem még low szinten van
2011. aug. 21. 10:12
 10/19 anonim ***** válasza:

A csajozás nem nagy tudomány. Az is egy játék. Minél többet csinálod, annál gyakorlottabb leszel benne. :) Arról azonban sose feledkezz meg, h a nőneműek nagy százaléka a spontán pasikat kedveli!

Amikor meg nagyon dughatnékod van és nem jön össze semmi, akkor fizess be egy k*rvára. :D

2011. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!