Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy néz ki egy pszichológiai...

Hogy néz ki egy pszichológiai rendelés?

Figyelt kérdés

Bemegyek és tényleg van egy olyan szofa mint a filmekben, amire felfekszem és kérdezget a pszichológus? Nem hiszem, de akkor mit csinálnak? Mit kérdez? Milyen? Egyszerűen nem tudom elképzelni!:D

(hülye válaszoktól kíméljetek, köszi^^)


2011. szept. 7. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Nincs egyáltalán semmi ilyen.

Mondjuk lehet, hogy egyes drágább magándokiknál előfordul, de ingyenes szakrendelésen tuti nincs.


Bemégy, leülsz és megkérdezi, mi a bajod, neked pedig egyből bele kell vágnod a közepébe, hiszen az idő pénz és várnak mások is a dokira.

K*rva szar, egyszer voltam, soha többé nem mentem vissza.

2011. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező. Nem kell lefeküdnöd, az első vizsgálathoz, függetlenül attól, hogy a magán, és az sztk.s pszihiáternél is van ilyen "szofa", amit a filmekben láttál. Igaz van a háziorvosnál is, a fülésznél is, de ez ne zavarjon. A maszek orvos "szofája" selyemből, és bársonyból van, az sztk s dokinál meg vasuti sinkőből. Ez a különbség. Nos, a vizygálat úgy néz ki: behívnak, név szerint a rendelőbe. Te bemész, és köszönsz, ők visszaköszönnek. Ott ül a doktor ( nő), és hellyel kínál, majd elkezdve a beszélgetést, megkérdezi, miért vetted a fáradtságot, hogy meglátogattad őtet. De ezt megkérdezik a sebészeten, a fülészeten, az urológián is. Te meg összeszeded a bátorságodat, és elmeséled a storidat. Ő még kérdezget, ha nagyon keveset mondtál volna. Nagyjából ennyi az egész. Megírja a receptet, tanácsol pár dolgot. És megmondja, hogyan szedd a gyógyszeredet, és mikor menjél vissza őhozzá, ellenőrzésre. Tehát ez volt a pszichiátriai szakrendelés. A sebészeten, a fülészeten, a belgyógyászaton is ugyanetzt csinálják, de még a seggedbe nyomhatnak két injekciót is. Érted ezt? Most mi ebben a borzasztó, amiért az előző lesza.rozta, és nem nem többé vissza? Jól kiszúrt az orvosával.
2011. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

21:51, nem zavar, hogy a kérdező pszichológiai rendelésre volt kíváncsi és nem pszichiátriaira?

Nem tudom miért veszed a fáradságot, hogy jó hosszú lekezelő válaszokat írjál ebbe a kategóriába, mikor hülye vagy, mint a segg.

2011. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Jut eszembe: abban tér el, a pszichológiai rendelés, a pszichológiatól, hogy nem írnak receptet, helyette a markukat tartják. A "szofa" stimmel.
2011. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én ha jól emlékszem legalább 3 pszichológusnál voltam, de lehet többnél, plusz két pszichiáternél. Egyik sem magánrendelő volt, így arról nem tudok semmit. A háromból egy pszichológusnál egynél volt egy 'dívány' az egyik sarokban, de egy fotelben ülve beszélgettünk, egy kis dohányzóasztal volt köztünk. Jegyzetelt. Kb egy órát voltam bent. Általános dolgokat kérdezett, hogy hogy érzem magam, mit szoktam csinálni, iskoláról beszélgettünk, a családomról. Aztán második alkalommal Rorschach-tesztet csináltatott velem, tudjátok azok a pacák xD aztán azt mondta, majd legközelebb megyek addigra kiértékeli és megbeszéljük. Hát azóta se találkoztam vele, mert (olyan rossz lett az eredményem???) átküldött egy pszichiáterhez. Ott is ugyanez, fotel, beszélgetés, közben jegyzetel.

Na igen, régen mindig vitatkoztam velük, ők meg igyekeztek sarokba szorítani.

2011. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!