Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vegzos orvostanhalgato leszek...

Vegzos orvostanhalgato leszek nemsoka es pszihiatriabol szeretnem irni az allamvizsgam, csak meg nincs temam. Szeretnem ha segitnetek. Javaslatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

bocsi.. de vézős létesdre tudhatnád, ohgy nem államvizsgát írsz hanem diplomamunkát- szakdolgozatot.


téma pedig az utcán hever... sok olyan beteg él a vilátgban mint az én skizoid bipoláris anyósom.. a mániáival tönkre teszi a családot.. de mivel nem ön és közveszélyes nem kötelzhető kezelésre. főleg,ohgy még betegsé tudata sincs.


segítő környezet.. csaldtatogk helyzete stb.

2011. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Mondd Istenem, hogy ő nem lesz orvos, vagy ha igen, nem kerülök a kezei közé!

Bocsánat, szerintem kamu, egy majdnem végzős egyetemista ennél helyesebben ír - nem, nem az ékezetekre gondolok...

2011. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem témavezetőt válassz, ne témát (már ha nem érdekel valami extrém módon). Egyébként a szorongásos- vagy hangulatzavarok nagyon időszerű téma.
2011. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
psziChiátria, te szerencsétlen..
2011. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

orvostanhaLLgató= mert két füled van és azzal hallgatod az előadásokat.

psziCHiátria

2011. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja, ahogy a nyuszikás viccben is van, nem az a lényeg, hogy mi a téma, hanem hogy ki a témavezető.


Az Autizmus spektrum diagnosztikája és öndiagnosztikája

Kellemes, aktuális, ellentmondásos téma.

2011. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez ugye csak fake ? Ilyen lesz a jövő orvosgenerációja? Eddig is rossz véleményem volt a magyar egészségügyről de ez tényleg egy tragédia. A Jó Isten óvjon meg minket. ( mert ahogy látom az orvosok nem fognak )
2011. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
pl megirhatnad, hogy miert nincs vegleges megoldas a depressziora, a gyogyszeres kezelesen kivul, tuneti kezeles van de gyogymod nincs vegleges mert akkor tonkremennenek a gyogyszergyartok,de lathatod mennyi beteg van pl. ezen az oldalon is!!! sok sikert a vizsgahoz!
2011. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy nem használtam ékezetet. Nem hittem volna, hogy az embereket már ez is feldühiti(a hosszú i-t nem tudom hol keresni a billentyűzeten). Egy orvos tudását nem a helyesirás határozza meg (vajon mért irnak olvashatatlanul az orvosok :)Meglehet az is, hogy erdélyi létemre kissé más szóhasználattal irok...nállunk a szakdolgozat államvizsgadolgozat. De örülök, hogy ilyen sok agresszióval küzdő ember van köztetek, igy majd biztos nem halok éhen...bár a fizetésből itélve...hmm. Végül is, ez is lehet egy téma: internetes agresszivitás. Köszönöm az értékes válaszokat és a többit is. Jótanács: "Ne itélj, hogy ne itéltess". Kérem a következőt :)
2011. szept. 12. 19:40
 10/15 anonim ***** válasza:

ne legyél orvos, ezt a legjobb szándékkal írom

tudod, a hallgató attól nem lesz egy l, hogy nincs ékezeted, de már nem is emiatt mondom, hogy talán rossz pályát választottál, pláne rossz szakterületet

2011. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!