Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kisebbségi komplexus - extrove...

Kisebbségi komplexus - extrovertáltság létezhet?

Figyelt kérdés

szóval,úgy érzem,hogy semmi értékem nincs,nagyon érzékeny vagyok a kritikára,állandóan azt gondolom,hogy mások negatívan gondolkodnak rólam,ha egy kis bókot kapok akkor azt úgy gondolom,hogy semmi különleges(mert nem is az)


VISZONT!


nem vagyok befeléforduló,bár a problémáimat általában magam oldom meg,és a magánéletemet se teregetem ki másoknak - mert én így érzem biztonságban / nem sebezhetőnek magam - úgy érzem,hogy nyitott vagyok,nem kezdek el bepánikolni egyáltalán ha egy teljesen ismeretlen emberrel kell ismerkednem.(de persze ha aztán látom,hogy nem kedveli a társaságom elkezdek vörösülni,kínos csend stbstb)


lehetséges ilyen egyáltalán?ellentmondásos egy kicsit.


2011. szept. 15. 14:07
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsi a kérdést nem jól írtam ki:



Kisebbségi komplexus - extrovertáltság létezhet EGYÜTT?

2011. szept. 15. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked nincs kisebbségi komplexusod és extrovertált sem vagy.

Te inkább bizalmatlan vagy, viszont önálló.

2011. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy extrovertált...legfeljebb azt a látszatot próbálod fenntartani, de valójában nem, hiszen ahogy írtad nem beszélsz másoknak a személyes dolgaidról stb
2011. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!