Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valerina Relaxról ki mit tud...

Valerina Relaxról ki mit tud mondani? Xanax helyett szedném.

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek szeded ezeket a szarokat? A probléma gyökerét kell megkeresni,mert a szorongáscsökkentőkre csak rászoksz,szétmegy a májad,mellesleg ugyanolyan szaurl fogod érezni magad.Sőt miután lejözs róla,még szarabbul .

Ezt nem a rosszindulat,hanem a tapasztalat mondatja velem..

Keress egy normális szakembert,akinek nem az a kezelési menete,hogy felir egy valag gyogyszert,hanem tényleg sgeit helyreállnod mentálisan.

2011. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Életemben 2 szem Frontint szedtem(ugyanaz mint a Xanax), és nekem segít a Valeriána, de ha hozzá vagy szokva a Xanaxhoz lehet kevés lesz neked. Speciel engem totál kiütött a Frontin.
2011. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen szedted a xanaxot akkor nem fog működni.
2011. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem játékból írták fel,többször rosszull lettem,és miután minden vizsgálatom jó eredménnyel zárult,kiderült hogy idegi alapú rosszullétek.

Ma kezdtem csak el szedni a xanax-ot,de csak felet a 0.25-ből,és nem ütött ki.Sokkal nyugodtabb voltam egész nap,és végre tudtam koncentrálni a mindennapi dolgaimra,amik akadnak a 4éves fiam mellett.

Sajnos nem én kontrolálom a rosszulléteimet,mert ha nem voltam idfeges akkor is rámjöttek (szédülés,gyengeség,elhidegült végtagok,kedvetlenség,émelygés,remegés,mindez hiretlen a semmiből).

Én ezek után azt tudom mondani,nem mindíg segíthetsz magadon,van hogy segítség kell,(sajnos).

2011. okt. 11. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a tüneteim voltak. Én is Xanaxot szedtem 7 hónapig, és mellé antidepresszánst. Már fél éve nem szedek semmit, mert rendbejöttem. Van amikor nem elég az akaraterő.
2011. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem váltanám le a helyedben a Xanaxot, egyenlőre gyógyuljál meg.
2011. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!