Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha felismertem magamban egy...

Ha felismertem magamban egy komplexust, hogyan tudnám feloldani azt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudjuk, konkrétan milyen komplexusról van szó, nehéz válaszolni.
2011. okt. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudat alatt meg akarok felelni olyan személyeknek, akik már régen nincsenek jelen az életemben.
2011. okt. 20. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
pszichológus segítségével esetleg? Egy kívülállónak (állítólag) új rálátása lehet a dolgokhoz, akár segíteni is tud.. (nekem is ezt javasolta mostanában valaki, el is fogok menni...)
2011. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olvass el pár Osho-könyvet. Igaz hogy nem pszichológus volt, de nagyon értett hozzá.

Meditációval megoldhatod, ha te magad akarod csinálni. Ha kell segítség akkor a psichológus segíthet de ő más módszerekkel dolgozik.


Pl. hipnózis,kognitív terápiák, pszichoanalízis

2011. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Annyira nem súlyos a dolog, hogy pszichiáterhez forduljak (szerintem).

Oshotól melyik könyvet ajánlod?

2011. okt. 22. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem pszichiáterhez hanem pszichológushoz, nem ugyanaz, de mindegy igazabol ha magad akarod megoldani akkor Oshotól elsőnek A megértés könyve c. kkönyvet javaslom. Én azzal kezdtem, igazából egyén függő hogy mennyire fogod érthetőnek találni vagy sem. Nem szabad kiforgatni a szavait, de ugyanakkor a sorok közé is be kell látni. Számomra érthető volt, és nagyon sokat segített az önismeretben.

Jó szórakozást hozzá:)

2011. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy nem az a fontos hogy mit olvasol és hogy hány könyvet olvasol, hanem az hogy abból amit elolvastál mit tudsz magadba építeni mit tudsz beleépíteni személyiségedbe.:)
2011. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 25. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!