Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnál is van vagy fordult...

Másnál is van vagy fordult már elő ilyen munkahelyen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annak a bizonyos személynek a jelenlétében frusztrált leszel. Mondhatni csak munkahely miatt tűröd meg de legszivesebben jó nagy ívben kikerülnéd. Olykor szinte tapintaní lehet a feszültséget köztetek, valamint egyszerűen nem vagy nyugodt a jelenlétében. Hm...másnál hasonló helyzet?
2011. okt. 25. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. pl nálam is van ilyen. Annyira irritál 1-2 ember, hogy ha nem lennék munkakapcsoaltban nagy ívben kerülném őket!

Egyszerűen irritál minden amit csinálnak-pedig sose volt konfliktusunk...stb.

Ha tudom kerülöm őket!

2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos energiavámpírok.
2011. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, sok ember van, akit nem kedvelek, de volt egy ember, akit tényleg egyszerűen nem bírtam elviselni, már az is zavart, ha egy szobában voltunk, de ő tényleg egy ritka gusztustalan ember(nem kívülről).

Örülök, hogy már nem kell egymás mellett lennünk.

2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, sokan vannak így! :D
2011. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Nekem konkrétan van is konfliktusom a másikkal. És mivel felettem áll, nem nagyon engedhetem meg magamnak, hogy kifejezzem a véleményem (bár sokszor az arcomra van írva). Nagyon nehéz így dolgozni, néha legszívesebben lecsapnám a másikat. Nagyon sz@r embernek tartom, gusztustalan, gerinctelen módon viselkedik és nem tehetek semmit. Most épp álláskeresésben vagyok, hogy eljöhessek a közeléből.
2013. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!