Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Olyan...

Mi történik velem? Olyan érzésem van, mintha abba bolondulnék bele, hogy kevés emberrel van kontaktusom, kevés visszajelzést kapok és teljesen magamba fordulok.

Figyelt kérdés

Viszont nem vagyok egyedül, van párom, igaz, hogy rajta kívül nem sok emberrel érintkezek, beszélek, legfeljebb a boltban az eladóval. És a pszichológusommal.

Sose voltam egy társasági ember, sose hiányoztak az emberek, régebben is volt 1-2 év, amikor alig találkoztam emberekkel, de tökéletesen éreztem magam. Állataim akkor és voltak és most is.

Tehát nem értem miért jön rám ez az érzés, azt érzem, mintha távolodnék el a való élettől. Mintha napról napra csak tompulnék befelé, olyan érzésem van, hogy visszafordíthatatlan dolgok történnek velem.

Az igaz, hogy amikor jó idő volt, akkor jobban voltam, de hát télen se kéne megdögleni...


2011. okt. 26. 19:32
 1/1 zkriszti3 ***** válasza:
Amíg nem volt gyerekem,én is ezt éreztem.A végén már azt hittem,hogy bármit mondok az hülyeség.Nem gondoltam azt,hogy a gyermek ennyire megváltoztat.Nyomott voltam télen,ősszel,tavasszal.Hosszú évek teltek el mire megnyíltam ,beszélgettem,elfogadtam önmagam.
2011. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!