Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért űzök magamból tréfát,...

Miért űzök magamból tréfát, járatom le magam munkatársaim előtt, és az életben egyébként?

Figyelt kérdés
Milyen lelki okai lehetnek?
2011. nov. 23. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyfajta védekezés. Tartasz a környezetedtől és így próbálod oldani a feszültséget, hogy tréfát űzöl magadból, illetve, ha lejáratod magad, avval is azt üzened, hogy ártalmatlan vagy.
2011. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Mit értesz az ártalmatlan alatt?
2011. nov. 23. 19:32
 3/7 anonim válasza:
Nem rohangálsz töltött revolverrel a kezedben és kiabálod azt, hogy te vagy O.J. Simpson.
2011. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ártalmatlan alatt azt értem, hogy azt próbálod sugallni, hogy soha nem ártanál senkinek, ezáltal megelőlegezve, hogy téged se bántsanak. Szóval innen gondolom, hogy egyfajta védekezés az egész.
2011. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy bántanak, ezért magadat bántod, mintha nem zavarnának a sértések. Én is ezt csinálom néha stresszhelyzetben/ ha hülyeséget mondok.
2011. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mitől félhetek, hogy bántanak?
2011. nov. 25. 23:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy beszólnak. Pl. ha valaki kövér és olyan a helyzet hogy el lehetne sütni egy kövéres viccet, akkor inkább ő mondja ki, így jelzi, hogy őt ez nem zavarja.
2011. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!