Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt érzem, hogy a kezem...

Azt érzem, hogy a kezem fordítva van a helyén. Mi ez?

Figyelt kérdés
Több hete van ez a gondom, heti 1-2 szer jelentkezik, reggel, az egyetemre menet. Először azt érztem, hogy a jobb kézfejem fordítva van a helyén, most pedig a bal alkaromra érzem ugyanezt. Orvosi egytemista vagyok, így elég keveset alszom. Lehet ez a kimerültség jele?
2009. máj. 12. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem gond, orvosira jársz.

Majd lesz még pestises tüneted is, agydaganatod és hiányzó szerveid.

Ezeken minden orvosis végigmegy.

2009. máj. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tanultunk fordított kéz szindrómáról :)

ÉS nem vagyok hipochonder, azt elhihetitek, mert én vagyok az aki leginkább kerülöm a kórházat. Egyébként nemrég műtötték agydaganattal egyik hozzátartozómat.

2009. máj. 12. 22:10
 3/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagyok semmilyen orvosi dologban jártas, de szerintem a kimerültség, nyilván a stressz, és lehet, hogy az a műtét is közrejátszik benne. Az agyunk bármire képes,elég sok érdekes dolgot is tud produkálni,szóval ez is kitelik tőle..:P Ne aggódj,ha többet alszol, szerintem elmúlik! Próbálj ki nyugtató hatású füstölőt,vagy fürödj egy jót,valami illóolajban, vagy találj olyan elfoglaltságot,amiben levezeted a feszültséged. :)
2009. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tök érdekes, amit írsz, ilyenkor csak képzeled, hogy fordítva van, vagy ki is próbálod? Szedtél lsd-t mostanában?
2009. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ilyet hogy vettek fel az orvosira? és minet néhány év múlva olyan orvos fog gyógyítani aki azt se tudja hol a saját keze
2009. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!