Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem ugy hogy nem is...

Miért érzem ugy hogy nem is tudom mintha hiányozna valami az életemből?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeségnek nek hangzik de tényleg igy érzek.

hetek óta ilyen.

De furcsa megnéztem a csizmás a kandúrt és az érzés felerősödött:S


2011. dec. 24. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
akkor ne bulizz, hanem hobbizz :)
2011. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nem véletlenül, mert az ember szívében mindig van egy kis rész, amit csak az Isten tud betölteni :)
2011. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

oh my god! vallási fanatikusok előre!

boldog és kiegyensúlyozott életem van...és nem hiszek semmiféle istenben...na erre mi a magyarázat, hm?

tehát az előző komment erősen túloz. mindazonáltal nem tartom rossz dolognak a vallást vagy hitet, valamiben mindenki hisz...az ateista abban, hogy nincs isten, a keresztény abban, hogy van, millió dologban lehet hinni isten/ek/en kívül...

de alapvetően nem hiszem, hogy ez tenné boldoggá a legtöbb ember életét.

2011. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Velem túl sok rossz dolog történt az életben ... nem hiszek én sem istenben sem mennyben sem pokolban

És csak egyre jobban erősödik ez a rossz érzés :S

2011. dec. 26. 20:13
 15/15 anonim ***** válasza:

"Miért érzem ugy hogy nem is tudom mintha hiányozna valami az életemből?"


Lehet, hogy hiányzik. Barátság, szerelem, új munka, új tanulmányok, új hobby. Itt az ideje, hogy új irányban bővítsd az életed. Tudok mondani vagy 100, a bulizásnál érdekesebb tevékenységet.

2011. dec. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!