Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokan mondják hogy a drog...

Tudat kérdése:

Sokan mondják hogy a drog rossz! De mivan azzal aki mértékletesen fogyasztja? Nem a kábitószer irányitja őt hanem, ő irányitja a kábitószert!?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
dehülyevagy
2012. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%
Íme, a 12 évesek idealizált világa. Nem baj, majd felnősz.
2012. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%

Drogozol?

Vagy diler vagy?

Menj elvonora.

2012. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
18%
Hány embert ismersz, aki "irányítja a kábítószert"? Én sajnos csak a másik halmazból láttam élő példát.
2012. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Sajnos te vagy a tudatlan fiam :D több híres filozifus, tudos használt tudat tágitó drogokat pl lsd... és az lsd-nek semmi káros fizikai hatása sincs... az egész csak felfogás kérdése ;)

Most nem a party drogokra vagyok kiváncsi hanem a stimulnáns cuccokra lsd gomba cannabis.....

2012. jan. 4. 17:26
 6/28 tetris ***** válasza:
73%

Van egy olyan anyai megérzésem, hogy te vagy az,aki mérsékletesen fogyasztod a drogot. Tudod, hogy nem igazán jó az, amit teszel, és tőlünk vársz megerősítést, hogy de igenis az. Hát ebben - én legalábbis - nem leszek partner. A drog nem véletlenül van megtiltva. Ma még lehet, hogy te uralod a drogot, de észre sem veszed, és átveszi az irányítást feletted. Hagyd abba inkább még most, amíg még képes vagy rá. Meg fogod látni, hogy hiányozni fog, izzadni fogsz, remegni, fosni, hányni. Ezek mind elvonási tünetek, amik arra utalnak, hogy bizony még az a mérsékletes drog is milyen erőteljes hatással van a szervezetedre.

Ne tedd tönkre magad!!Értelmes embernek tűnsz. Inkább állj le vele addig, amig még képes vagy rá.

2012. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
én a füves cigit próbáltam ki(nem is 1x) nem vagyok se drogos, függő meg pláne nem. elmondhatom magamról, hogy amikor füvezek/tem én irányítottam és nem a drog.
2012. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 bánomisén ***** válasza:
70%
Minden függő tagadja a függőségét és állítja, hogy ő irányít. Pedig már régen nem... De ez általános, ezzel minden drogfüggő így van, úgyhogy meg sem lepődöm a válaszokon :-)
2012. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De emberek azt vágjátok hogy az alkohol károsabb a fűnél? fütöl még egy halál esett se jött.... mig az alkoholtol évente 10.000 emberböl 400 megdöglik :D Én nagyon ritkán nyulok kábszerhez... és csak stimuláns cuccokat vaygok hajlandó bevenni. Tudom mik a hatásai és melllékhatásai... Ismerösöm vegyész 38 éves jo munkája van zsé van gyerek van nöje :D ö anfetamint nyom néha hogy nagyobb hatásfokon tudjon dolgozni. Bírom a sok tudatlant kinek fogalam sincs mi is van valaojába csak azt tudják mondani amit a tv-be mondanak -.- xD lehet ezután kritizálni.... de tom h nem csak én vélekedem így ;) :D
2012. jan. 4. 17:33
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos drogok a gyógyászatban is használatosak. Például az orvosi cannabis. A legjobb fájdalomcsillapító és hörgőtágító. A baj az, hogy aki rászokik valamelykre, tőle várja a megváltást és nem hajandó józanul szembe nézni a problémáival.
2012. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!