Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok a "páros öngyilk...

Mit gondoltok a "páros öngyilkosságról"?

Figyelt kérdés
Nem akarok öngyilkos lenni,csak olvastam hogy valakik "párban" halnak meg,tehát nem egyedül hanem valakivel követik el a dolgot.
2012. jan. 4. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Borzasztó ez így is úgy is.
2012. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ez elég furcsa.. ha már találnak ehhez párt, miért nem csinálnak inkább valami jobb programot együtt?

Meg én úgy képzelném ez egy hirtelen döntés beszűkült tudatállapotban. Ha már szervezkedem, hogy "jövő csütörtök 4 óra, hívom Sanyit is".. áh, nem tudom elképzelni.


Nem lehet, hogy az ilyen esetnél az egyik kinyírja a másikat és utána végez magával is?

2012. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kemény narkós körökben előfordul.
2012. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan, amikor egy sikertelen csoportos öngyilkossági kísérlet után egy kivétellel mindenki ellen eljárás indult "öngyilkosságban segédkezés" vádjával. Mivel az utolsó kivételével mind továbbadta a pengét.
2012. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg mindenki saját döntése ez akárcsak bármi más. De köszi a válaszokat, még jöhetnek mert fogalmazást akarok írni ebből.
2012. jan. 5. 13:27
 6/9 anonim válasza:

Ha "fogalmazást" akarsz írni, a saját gondolataidat írd le, ne a miénket.

Egyébként meg szerintem a leggusztustalanabb módszere a problémák orvosolására. Nem csak ez a csoportos/páros dolog, hanem alapból az öngyilkosság. De mindenki úgy menekül el gyáván, ahogy akar... :D

2012. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok csinálják ezt akik egyedül nem merik megtenni. Egyfajta segítség.
2012. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A fogalmazást úgy szeretném megírni hogy mások véleménye is látható legyen benne:) köszi
2012. jan. 7. 21:31
 9/9 anonim válasza:

Anyukám mesélte:Tinikorában volt egy barátnője,aki nagyon szerelmes volt egy idősebb fiúba.

Nem lehettek együtt,a szülők nem engedték meg.

Akkor találták ki,hogy lemennek a Dunapartra és megölik magukat.

A lány főbe lőtte magát,a fiú elfutott...

2018. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!