Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi annak a betegségnek vagy...

Mi annak a betegségnek vagy állapotnak a neve amikor egy férfi utálja a nőket?

Figyelt kérdés
nem a homoszexualitásra gondolok hanem ara, hogy gyűlölöm őket.
2012. jan. 14. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hímsovinizmus?
2012. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mizogin
2012. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
40%

amilyenek a mai nők, nem is csodálom, ha megutáltad őket


de vannak még rendes és egyben szép nők is, ezt tudom biztosra, a probléma, hogy foglaltak

2012. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nőgyűlölő!
2012. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
tahó?
2012. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát ha tini vagy akkor nincs semmi, a tini akik utaljak a csajokat azok éretlenek, de gondolom nem erre gondolsz.
2012. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 RockyCellar válasza:
9%
B*zi, S*ggfej, Meleg, Homokos, STB
2012. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, és annak, amikor egy nő gyűlöli a nőket? Mert én meg ilyen vagyok. Teljességben megértelek. Egyénként szerintem is egyszerűen csak nőgyűlölőnek nevezik. De amúgy miért utálod őket? Csak spontán azért, amilyenek, vagy van ennek valami háttere?
2012. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én lányként megértelek téged. Életem legnagyobb hibája volt testnevelés tagozatos iskolába jönni, heti 5 tesivel, azaz heti 10x vagyok egy öltözőben lányokkal.

"Szerinted itt ez a hasamon háj vagy izom?:// Annyira hájas vagyok.." "Igen, ez egyértelműen zsír." És besértődött a drága, azóta nem beszélünk.:) De állandóan ez van. "Olyan hülyén nézek ki ebben a ruhában" "És ez reggel öltözködéskor nem tűnt fel" Hát...nem véletlenül gyűlöl az összes lány az osztályban, undorító az összes. A fiúkat jobban csipázom.:D

2012. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 aya26 válasza:
Hímsovén :) Nekem az egyik tanárom az volt.. élvezet volt az óráján hallgatni a szövegeit, minden 2. mondatában a nőket szidta. :D
2012. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!