Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire idegbeteg...

Miért vagyok ennyire idegbeteg? 14l

Figyelt kérdés

már azon is felidegesítem,ha nem sikerül egy játék. tudom,ohgy gáz,de az előbb is már csapkodtam az asztalt,mert már vagy 10edjére próbálom végigvinni azt a pályát,de azt a k.baszott játékot lehetetlen megcsinálni,és ettől most annyira ideges vagyok,hogy azt elmondani nem tudom ..


ráadásul elég agresszív is vagyok,mert a suliban lehülyézett az egyik osztálytársam,mert németen írtunk,és az egyik feladatot egy az egyben elcsesztem,mert kiderült,hogy nem olvastam el a feladatot,és nem tudtam,hogy feltételes módban kell írni az igéket,én meg beírtam normálisan. és most ezért ott terjesztette a többieknek,hogy én milyen hülye vagyok,meg meg fogok bukni (amikor rohadtul nem) meg ilyenek és végül összeverekedtünk.


de nem tehetek róla,csak nagyon könnyen fel lehet húzni,olyankor meg mintha nem is magamat irányítanám,csak török,zúzok


mit csináljak? miért vagyok ilyen idegbeteg?


2012. jan. 14. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vezesd le a fölös energiáidat. Sportolj valamit.
2012. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de mit? :| a szüleimnek már mondtam egy csomószor,hogy valamit sportolni akarok,de mindenre az a válaszuk,hogy nem tudják kifizetni,pedig van egy csomó minden tök olcsón is és nem tudom meggyőzni őket..
2012. jan. 14. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én futni szoktam. Közben zenét hallgatok. Nagyon jól leköt, kikapcsol, aztán hopp eltelt fél óra :D Bár gondolom nem lenne kedved mínuszokban futni... de azért majd próbáld ki :) És ingyen van!


A szüleiddel kapcsolatban... szerintem kérd meg őket, hogy csak egyszer menjetek el megnézni egy edzést, aztán majd az edző is felvilágosítja őket az árakról.

2012. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


amúgy igen,futni most tényleg nem szeretnék,mert farmerbe is majd szétfagyok,abba meg csak nem mehetnék el futni :S


de azért megpróbálom még meggyőzni őket,hátha :)

2012. jan. 14. 21:04
 5/11 Xaba89 válasza:
jo eg... ez nem idegbetegseg csak egyszeruen egy kis infantilis p*csa vagy!!!!! Elkenyesztett hu*e gyerek. Farmerbe lefagysz:))) hat lol vagy..... ha mozog az ember barmilyen hideg is legyen nem fagy meg de nah ezt az ilyen infantilis leanyzok nem tudjak mivel egesz nap csak a Facebook elott ulve likeolgatjak a masik kepet.... Szanalmas!!!!
2012. jan. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a jó édes hátbaku-rt anyukád szánalmas,hogy kiszart,te nyomorék :)
2012. jan. 21. 10:20
 7/11 Xaba89 válasza:
innen latszik mennyire primitiv eletforma vagy:)) konformista hue p*csa:))) es mega szanalom:))
2012. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. válaszoló, hozzád meg ki szólt? Te ugatsz itt egy 14 éves lánynak hogy egy primitív p*csa, amikor ilyeneket írsz neki?! Nem az ő hibája, hogy neked nem volt gyerekszobád. A futást neked is tudom ajánlani, ott vezesd le a fölösleges energiáidat, ne a gép előtt pattogj egy kislánynak.
2012. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

I. Irigylem a problémáidat


II. Én a tradicionális küzdősportok híve vagyok. mint pl a karate... önkontrollra, fegyelemre tanít. Lehet versenyszerűen csinálni, és lehet egyszerűen csak magáért a mozgásért csinálni.

Fantasztikus kikapcsolódás, ha csak magáért a mozgásért csinálod... Eleinte szinte garantál a sikerélmény (övvizsgák), mert az elején egyszerű dolgokat tanulsz, bár unalmasakat. Viszont pár év alatt el lehet jutni olyan szintre, ahol már kezd szépsége is lenni a dolognak. Fejleszt mind fizikálisan, mind szellemileg. Edzéseken összpontosítani kell, otthon meg egyszerű kikapcsolódás lehet egy-egy kis gyakorlás. Igaz mondjuk ez inkább fiús sport...


III. Én ha sokáig nem boldogulok egy játékkal, hagyom a fenébe.. aztán fél év múlva előveszem, és hipp-hopp túl is vagyok azo a küldetésen, ami fél éve még a sírbavitt... :DD


üdvf21

2012. jan. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na akkor egymásra találtunk én pont ilyen gyagyás vagyok mint te ,régebben játékon rengetegszer felhúztam magam ugyanígy csapkodtam már nem nagyon játszom csak ritkán de még most is feltud húzni néha bár már nem ennyire másokkal én is így viszonyulok bár nekem nem ugatnak ennyire mert tudják ,hogy ha akarok beletaposok a lelkükbe úgy mint állat de amúgy legyél nyugis az az erős ember aki visszatudja fogni magát én is ezt a terápiát alkalmazom magamon és egyre sűrübben letudok nyugodni és ez k4rv4 jó érzés ,hogy végre tudom irányítani magam neked is ezt kéne tenned sz4rjál mindenbe semmi stressz csak a szex :)

amúgy van valami ebben az elkényesztetett dologban! beismerem valamennyire el lettem én is kéneztetve végülis nem kaptam olyan sok mindent 2 biciklit meg egy jogsit életemben meg a kaját csak anyám folyton vigyázott rám azt azért lettem ilyen mert megcsinált sok mindent helyettem azt nem lettem önálló de már ezen is dolgozom egyre önálobb vagyok mostmár majdnem olyan szinten vagyok mint a kortársaim javíts magadon mert hidd el nem jó idegbetegnek lenni magadat is felhúzod szar érzés és a környezeted is megfog utálni ha sokáig ilyen maradsz sz4rjá mindenre ha olyan van h nagyon ugat valaki védd meg magad de ne keresd a konfliktust feleslegesen a gyökereket meg kerüld el és kész remélem tudtam segíteni további szép napot

2012. febr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!