Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítene? Nem tudom...

Valaki segítene? Nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés
mennyibe kerül egy átlag pszichológus?igazából már kiskorom óta gyenge az idegzetem de 5.óta elég erősen depressziós vagyok.anyum azt mondta hogyha szeretném bármikor mehetek pszichológushoz de én olyan hülyén érezném magam h azért kéne fizetnem h utána hátha boldog lennék..meg nem is vagyunk olyan jó anyagi helyzetben..eddig bírtam valahogy de az utóbbi időben már annyira elegem lett mindenből h úgy érzem már nem segíthet senki csak szakember..esetleg tapasztalatok h akivel ilyesmi volt és elment pszichológushoz jobb lett e neki? és h mennnyibe került?:SSS
2012. jan. 19. 21:32
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsánat ha értelmetlenül fogalmaztam de télleg teljesen tanácstalan vagyok.. ja és eddig is kb naponta sírtam de ma már aponta 2x:( és sose múlik el a szomorúságom és nagyon nehéz:(
2012. jan. 19. 21:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el pszichológushoz - már rég el kellett volna menned! Kitartás, lesz jobb ha kezelnek - ez biztos!:)
2012. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyunk. Én is akartam menni pszihológushoz,de sajnos az anyagiak miatt,teljesen kilőttem,mivel még nincs keresetem. A dokiknak viszont utánnanéztem és ami jónak tűnt,az másfél óra/15000 ft. 10000 ft alatt nem találtam.

Esetleg,ha van kedved beszélgetni,akk nyugottan írj privit.21/L

2012. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de nekem még az is hozzájön h félnék h hülyén érezném magam h ilyen gyenge vagyok h nem tudom egyedül csak mással megoldatni pénzért.. ez nektek nem lenne fura?:(
2012. jan. 19. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Iskola-pszichológus? Az ingyen van!
2012. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
annak aki mindennap át meg végképp nem szeretném elmondjai a gondjaimat..:( egyébként nagyon nagyon köszsönöm a segítségeteket:)
2012. jan. 19. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudom ti merre felé laktok, itt vidéken a legdrágább 5000ft!! akihez járok ő is nagyon jó, nagyon érti a dolgát és még kevesebbet kér!! merre laksz?
2012. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
heves megyében.. és te?:)
2012. jan. 21. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:
messze...közel Ausztriához, akkor így tárgytalan...de gondolom ott is vannak kevésbé pénzéhes pszichomókusok :)
2012. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát jó..:S télleg köszönöm!
2012. jan. 22. 14:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!