Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ráittam egy nagyon kevés...

Ráittam egy nagyon kevés fehérbort a Xanaxomra. Baj lehet? Tényleg nagyon keveset 1-1,5 dl.

Figyelt kérdés
Teljesen nem voltam tisztába vele, hogy szedem a Xanaxot, amit mellesleg hogy lehet nagyobb adagra növelni? Mármint ha azt mondom a dokinak, hogy nekem egy erősebb kell, felírja?
2009. máj. 29. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Xanaxra ennyi bor már sok. Utcára ilyenkor már nem tanácsos menni, mert azelőtt besétálhatsz egy kocsi alá, hogy rájönnél, hogy hülyeséget csinálsz (egy jóbarátom így járt xanax+pohár bor után)
2009. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem lesz bajod, de azért ezt ne nagyon ismételd meg lehetőleg...

Amúgy hogy lehet nem tisztába lenni vele, hogy Xanaxot vettél be? :/

Nem hiszem, hogy az orvos csak úgy felírná, mert te azt mondod. Csak akkor írja fel ha indokolt

2009. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy szedem, csak akkor éppen a helyzetben nem figyeltem rá, de kapcsoltam és le is tettema bort azonnal.
2009. máj. 29. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen.

Én például amikor szedtem a vérnyomáscsökkentőt, bizony sok fajtát kellett vennem, de volt, hogy kimaradt, elfelejtettem.

El tudom, képzelni, hogy valakinek az is kiesik, hogy épp milyen gyógyszert szed.

Nem hiszem, hogy bármi bajod is lehetne, de vigyázz, mert a nyugtató és az alkohol keveréke, fura dolgokra képes!!!!

2009. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Semmi bajod nem lehet, én simán rommá szoktam magam inni, sőt néha még buli közben veszek be egy 0,25-ös xanaxot. Pedig nem vagyok már tinédzser, csak egyszerűen jól érzem magam tőle és kész. Mi más számít még?
2009. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó érzés, de vagy 10x annyi agysejtet pusztítottál el, mint egy sima beba.. lerészegedésnél. szerintem egyszer ülj egy fél órát egy pszichiátrián, ott 100%, h találsz olyat aki emiatt lett emberi roncs. biztos jó visszatartó erő lehet.
2009. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!