Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerképzeteim vannak....

Kényszerképzeteim vannak. Hogy lehetne elfelejtenem őket?

Figyelt kérdés
Eddig csak mondogattam magamnak, hogy az nem úgy van, de nem hiszem, hogy használ.

2012. febr. 1. 15:27
 1/3 Antimod ***** válasza:

Milyen jellegűek? Elárulnád?


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mégis milyen jellegűek? Amúgy a nevében is benne van, hogy "kényszer" nem lehet csak úgy kiverni az ember fejéből. Ha komoly a dolog, pszichológus segíthet.
2012. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak visszatérő idióta gondolatok, amiket tényleg el is hiszek, pedig tudom, hogy nem igaz.


Például az is előfordul, hogy kisétálok anyukám elé, mikor busszal jön haza, és nem látom, pedig kellene és/vagy nem is érem el mobilon, akkor azt képzelem, hogy egy másik idősíkra vagy ilyesmire került. Ez annyira szánalmas, tudom, és azt is, hogy ez képtelenség, de egyszerűen minend alkalommal rémülten várom, hogy meglássam.

2012. febr. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!