Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Diszfunkcionálisra bántalmazta...

Diszfunkcionálisra bántalmaztak mire felnőttem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szakemberek leginkább csak ártottak, mert annyi valószínűtlen kegyetlenség van a családomban, hogy nehéz felfogni. minőségi, fizetős szakemberre meg nincs pénzem

2012. febr. 12. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit értesz diszfunkcionálison?
2012. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nőj fel, még nem tetted meg. Érzelmileg biztosan nem. A felnőtt hozzáállás: bántalmaztak, de meggyászoltam és elengedtem ezt az állapotot, és most a saját jövőmön dolgozom, ill. néhány gyerekén, akiknek jobb körülményeket biztosítok, és megadom azt a szeretetet, amit én nem kaptam meg.

Ahelyett, hogy valószínúleg jogosan hibáztatsz másokat az állapotodért, kezdj el végre tenni magadért, és változtass ezen. Azok, akik bántottak, biztosan elégedettek ezzel az állapotoddal, hisz azért bántanak másokat, hogy megfosszák őket a lehetőségektől és ugyanolyan rossz sorsuk legyen, mint nekik volt. Az ő kedvükre akarsz tenni és önsajnálatba merülsz? Vagy felelősséget vállalsz magadért, mondjuk önsegítő könyveket olvasol, vagy etikát tanulsz, és behozod a lemaradásod, hogy élhess obldog életet?

2012. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Beszélj,tombolj,majd gyászolj.Nehéz ezt csak az érti aki már átélt hasonló dolgokat bár még ö is csak a saját szemszögéből láthatja.A kezeléshez nem tudok mit mondani nekem nem sikerült.Ami elérhető az drága mai jó az megfizethetetlen.keres a netten.
2012. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:(
2013. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!