Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen jelei vannak ha valaki...

Milyen jelei vannak ha valaki pszichopata?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
A pszichopata valójában gyűjtőfogalma a pszichés betegségeknek. A köznyelvben tévesen használják. Valószínű amire te kíváncsi vagy az az antiszociális személyiség zavar, keress rá.
2012. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, nagyjából erre gondoltam, köszi.
2012. febr. 12. 19:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Sok segítséget kaphatsz ebből a könyvből.

2012. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt a könyvet olvasom, csak angolul. Csak nemrég kezdtem el, de tényleg jó.
2012. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Valami nagyon nincs rendben velem és jó lenne tudni, hogy mi az...
2012. febr. 13. 18:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos nem vagy ,,pszichopata". Ha jól sejtem, ők abból az alaphelyzetből indulnak ki, hogy valami nagyon nem stimmel a világgal. Ha azt érzed,hogy veled van a baj, inkább depressziós, neurotikus bajod lehet.
2012. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a pszichopata az az ember, aki érzelmek kifejezésére az agyában a beszédközpontot használja. tudni tudja, hogy mi az a szeretet stb, de nem tudja érezni őket. Kihasználja az embereket, nincsen lelkiismerete.
2012. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hetes, akkor a költők írók is pszichopaták ? csak érdekel hol van ennek a fogalomnak a határa ..
2012. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. félreértetted amit írtam. attól még, hogy valaki ódákat zeng az érzelmekről, még nem jelenti azt, hogy pszichopata, mert ettől függetlenül szerethet, lehet bűntudata stb. Egy költő/író/akárki (ha éppenséggel nem pszichopata) akkor az érzelmei az érzelmi központban "keletkeznek". Pont ez a gond a pszichopatákkal: nekik nem működik megfelelően az érzelmi központjuk és ehelyett az érzelmek kifejezésére a beszédközpontot használja, ami miatt ő az érzelmeket képtelen átérezni. Egyszerűbben fogalmazva nincsenek érzéseik.
2012. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen. A zseniális költők és írók bizonyos szempontból pszichopaták. Azért tudnak olyan zseniális dolgokat írni, amit egy közönséges halandó nem.


A művészet sokszor gyökeredzik az őrületben. Szerinted Salvador Dali vagy Hyeronimus Bosch épelméjű volt?

2012. aug. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!